Zaloguj się lub Zarejestruj

Koszyk | Twoje konto

Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Kilka słów o nas


Sklep.gildia.pl istnieje od 23 czerwca 2006 roku. Jesteśmy największą internetową księgarnią specjalizującą się w komiksach. 
 
Na naszych wirtualnych półkach sklepowych znajdziesz pełną ofertę komiksową i książkową oraz obszerną ofertę gier planszowych.

Domeną naszego sklepu są niskie ceny (na przykład promocja 25% na nowości komiksowe, mangowe i wiele tytułów książkowych!), dlatego zapewniamy, że nie będziesz z westchnieniem spoglądać na zawartość swojego portfela.

Profesjonalne podejście do Klienta, przystępne ceny oraz intuicyjny w obsłudze mechanizm sklepowy sprawią, że będziesz regularnie powracać na nasze strony.

Jeśli jeszcze nie posiadasz u nas swojego konta – nie czekaj, zarejestruj się i wyrusz na zakupy w innym wymiarze!

Masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami.

Dział Pomocy również jest przydatny – z niego dowiesz się między innymi o kosztach wysyłki i terminach realizacji zamówień.

Wydawnictwo Komiksowe

Od 2013 roku wydajemy komiksy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi tytułami. Zapraszamy również na stronę Wydawnictwa.

Jesteś wydawcą?

Chcesz sprzedawać swoje produkty w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat współpracy.

Hurtownia komiksu

Chcesz kupować hurtowo? Oferujemy atrakcyjne ceny na tytuły książkowe i komiksowe.

Dzięki Sklep.gildia.pl mogą Państwo kupić komiksy z odroczoną płatnością bez potrzeby kontaktowania się z wieloma wydawcami i trudności z osiągnięciem minimum logistycznego.

Zapraszamy do udziału w projekcie "Półka z komiksem". Jeśli prowadzisz księgarnię / miejsce z książkami i chciałbyś mieć komiksy w sprzedaży to nie musisz już martwić się o minimum logistyczne i kwestię ew. zwrotów.

  • oferujemy przygotowanie oferty komiksów skierowanej do Twoich klientów
  • oferujemy atrakcyjne rabaty
  • prosty i przyjazny system rozliczeniowy dla księgarni
  • profesjonalny kontakt i pomoc

Udostępnij komiksom przynajmniej jedną półkę w swojej księgarni - to się naprawdę opłaca!