Animal'z.

okładka

Animal'z.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Album legendy europejskiego komiksu - Enkiego Bilala, twórcy Trylogii Nikopola, Tetralogii potwora i Polowania.

W nieodległej przyszłości Ziemia pada ofiarą Krwotoku, jak zostaje nazwana seria katastrof naturalnych, które niszczą naszą planetę i powodują masowe wymieranie ludzi. Świat pogrąża się w chaosie. Transport przestaje funkcjonować, rozpadają się więzi społeczne. Nieufni wobec siebie ludzie wędrują w poszukiwaniu wody pitnej i miejsc, w których mogą się schronić.

Na wodach śródziemnomorskiego przesmyku P17 spotyka się kilkoro zagubionych ludzi, którzy zdają się nie mieć przed sobą żadnej przyszłości. Są wśród nich ofiary dziwacznych eksperymentów genetycznych. Ich nowe, nieludzkie zdolności mogą się przydać w świecie opanowanym przez nieprzewidywalną naturę...

DODATKOWE INFORMACJE

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
Boski Sklep

Boski Sklep

Autor: Waldemar Nowakowski Data: 30.03.2010
Sklep Warty Polecenia

Promocja na nowe wydawnictwa przebija każdy inny sklep internetowy

Autor: BS Data: 10.04.2010
:):):)

piękny album bez dwóch zdań

Autor: sambre Data: 21.04.2010
TAK TRZYMAĆ!

Komiks - jak to u Bilala. Lepiej być nie może, chociaż wiem że nie każdy to lubi. Ja żałuję że autor jest tak mało "płodny". Chociaż może to i lepiej, bo na każdy wydany album reaguję jak na gwiazdkę z nieba. Ale moją gorącą pochwałę chciałbym zadedykować załodze Gildii - świetny kontakt, przesyłka natychmiastowa i ekspresowa, komiks rewelacyjnie zapakowany. Podsumowując - za wiele mniejsze pieniądze niż w sklepie, ciepło przebywając w domu otrzymałem komiks bez zniszczonej okładki, jeszcze pachnący farbą drukarską. Kupując w Gildii mam wrażenie jakby istnieli tam specjalnie dla mnie! Dziękuję i pozdrawiam

Autor: jaro gawin Data: 13.10.2010
Tylko dla fanów Bilala

Rysunki jak i przedstawiony świat mogą się podobać. Minusem jest to, iż niektórzy bohaterowie na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Poza tym Bilal wprowadza do komiksu dużo cytatów co dla wielu osób będzie przeszkodą w odbiorze albumu. Tak więc tylko dla wiernych sympatyków Bilala.

Autor: TG Data: 01.11.2011
Arcydzieło!!!

Tematyka postapokaliptyczna - to właśnie zachęciło mnie do sięgnięcia po ten komiks. Wstyd przyznać, ale wcześniej nie znałem twórczości Enki'ego Bilal'a. A to wielka strata:( Powieść graficzna "Animal'z" jest arcydziełem pod każdym względem: cudowna grafika, interesująca fabuła (zarówno pomysł jak i jego rozwinięcie). Prawdziwa uczta dla oka i duszy. Ten komiks chłonie się jak dzieło sztuki! Zastosowana kolorystyka (odcienie czerni, szarości, skontrastowane momentami czerwienią - miniroboty, flara, krew) doskonale oddaje klimat świata po katastrofie i rejonów, gdzie znaleźli się bohaterowie historii (lodowe pustkowia). Niezwykle ciekawy pomysł z mutacjami, a szczególnie sposób, w jaki ludzie przybierają postacie zwierząt (bloki kompresyjne). Inteligentna i interesująca narracja, liczne cytaty (najczęściej podawany jest autor przytaczanych słów) używane głównie przez jednego z bohaterów - sprawiają, że nie tylko warstwa graficzna, ale i tekstowa, są niezwykłe i wciągające. Są i "klasyczne" niemalże elementy postapokaliptycznego świata: nie zabrakło kanibali, samotnych wędrowców przemierzających pustkowia zniszczonego świata w sobie tylko znanym celu, poczucie beznadziei przeplata się z wiarą w możliwość znalezienia lepszego "gdzieś tam", wroga człowiekowi przyroda/natura, ciągły niedobór pożywienia i brak lekarstw - codzienność ludzi po upadku cywilizacji. Otwarty początek i otwarte zakończenie spięte jakby klamrą postacią płynącego delfina-człowieka (najpierw samotnego, potem z towarzyszką - kobietą obdarzoną zwierzęcymi zdolnościami): ciągłe poszukiwanie ale i nadzieja na znalezienie tego "lepszego jutra". W wydaniu Enki'ego Bilal'a komiks to PRAWDZIWA SZTUKA!!!
I jeszcze kilka słów o sklepie Gildia: świetna jakość obsługi i błyskawiczna realizacja zamówienia! Możliwość obejrzenia przykładowych plansz z komiksów to doskonała rzecz: dużą część komiksów (m. in. "Animal'z") zakupiłem kierując się, oprócz tematyki czy osoby autora, właśnie próbkami grafiki.

Autor: Norbert Zwierzański Data: 07.07.2014

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.