Stacja 16.

okładka

Stacja 16.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Nowa Ziemia, opustoszały i skuty lodem archipelag na północy Rosji, była przez wiele lat miejscem prób nuklearnych o straszliwej mocy. 40 lat później wojskowy patrol odkrywa w okolicy nieczynną bazę naukową. Chwilę później baza zaczyna niepokojąco tętnić życiem. Żołnierze dokonali przeskoku w czasie i znaleźli się pośród sowieckich naukowców, którzy dokonują potwornych eksperymentów na ludziach...

Hermann Huppen - jeden z gigantów europejskiego komiksu, twórca takich serii jak "Comanche", "Jeremiah" czy publikowanej w Polsce "Wieże Bois-Maury".

Yves H. - urodzony twórca komiksów choćby z tej racji, że jest synem Hermanna. Współautor takich serii jak "Wieże Bois-Maury" (wydawane w Polsce przez Wydawnictwo Komiksowe) czy "Bernard Prince".

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Stacja 16
 • Format:240x320 mm
 • Liczba stron:54
 • Oprawa:twarda
 • ISBN-13:9788364638206
 • Data wydania:20 maj 2014
 • Numer katalogowy:246050

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
Słabo

Rozczarowująca historia, niespójna, nudna. Słabo narysowana i opowiedziana. Mnie nie wciągnęła.

Autor: Jacek  Data: 09.06.2014
Najnowszy komiks Hermanna!

Co prawda nie jest to komiks Hermanna najwyższej klasy, historia ma potencjał, ale czegoś w niej zabrakło, rysunki też już nie takie jak w Wieżach Bois-Maury, ale bez przesady, nie jest to jakiś słabiak. Moim zdaniem, warto zapoznać się z Stacją 16 - choćby dlatego, że ostatnio mało mamy takich pojedynczych, zamkniętych historii.

Autor: Michał  Data: 15.06.2014
Rozczarowanie

Nic odkrywczego,historia jakich wiele prosta i mało skomplikowana. Komiks dla niewymagającego czytelnika.Szkoda...

Autor: Przemysław Gulczyński Data: 22.06.2014
Komiks Średni

Komiks średni. Fabuła może odgrzewana ale mógłby to być solidny komiks z mrocznym klimatem. I właśnie w warstwie graficznej - choć niezłej zabrakło mi tej mroczności

Autor: Mariusz I. Data: 29.06.2014
Wojny klonów

Zaczynają mnie irytować ciągle te same twarze w jego komiksach...

Autor: Łukasz Wójcicki Data: 04.09.2014
Dobre komiksowe rzemiosło.

Historia może niespecjalnie odkrywcza i oryginalna, ale, moim zdaniem, warto ten komiks przeczytać. Zabrakło mi faktycznie wgryzienia się troszkę głębiej w wątek fabularny i pociągnięcia w bardziej mrocznym kierunku, co zapowiada sam zamysł historii. Trochę zostało to spłycone, jak dla mnie. Jednakże ogólnie klimat jest wciągający i moim zdaniem jest tu ta "iskierka dobrego opowiadacza", jaką ja polubiłem u Huppen'a. Grafika i kolorystyka jest nastrojowa, dostosowana do fabuły. Postacie, jak u Hermann'a,podobne do siebie łudząco, ale jakoś przestało mi to nawet przeszkadzać po lekturze którejś z kolei Jego produkcji. Ten Autor umie mnie wciągnąć w kreowane przez siebie światy i zainteresować nimi. Według mnie to dobry kawałek komiksowego rzemiosła i chętnie sięgnę do tej opowieści jeszcze nie raz.
Gildia - jak zawsze - 5/5, a nawet 6/5 (obłędne promocje cenowe).

Autor: Norbert Zwierzański Data: 02.11.2015
Horror w ZSRR

Po niskich ocenach spodziewałem się dużo słabszego komiksu. Pozytywne zaskoczenie, dobry horror, nie spodziewałem się że w komiksie uda się osiągnąć tak dobry efekt. Według mnie komiks jest medium kompletnie nienadającym się do tworzenia historii grozy, a w tym przypadku efekt bardzo udany.

Autor: Dawid  Data: 05.02.2016
Można przeczytac

Nie jest taki zły.

Autor: ADAM  Data: 24.11.2016

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.