My Little Pony (Mój Kucyk Pony) - Przyjaźń to magia, tom 3.

okładka

My Little Pony (Mój Kucyk Pony) - Przyjaźń to magia, tom 3.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Komiks My Little Pony: Przyjaźń to magia powstał na podstawie serialu telewizyjnego o tym samym tytule. Zarówno serial, jak i potem komiks szybko stały się wielkimi przebojami w Stanach Zjednoczonych. Serial doczekał się tam już czterech sezonów. Komiks zaś w 2012 roku był jednym z dwóch albumów nienależących do wydawnictw DC Comics i Marvel, które znalazły się w pierwszej setce najlepiej sprzedających się komiksów w USA. Choć docelowo cykl skierowany jest oczywiście do dzieci, dzięki wyrazistym postaciom, intrygującej, doskonale poprowadzonej akcji i niebanalnemu humorowi zyskał też wielu dorosłych fanów. Polscy miłośnicy kucyków mogą już od jakiegoś czasu śledzić kolejne odcinki serialu w telewizji. Teraz przedstawiamy trzeci tom polskiej wersji tego doskonałego – zarówno pod względem fabularnym, jak i graficznym -– komiksu o przygodach niezwykłej Twilight Sparkle, przebojowej Rainbow Dash, eleganckiej Rarity, pracowitej Applejack, nieśmiałej Fluttershy i nadaktywnej Pinkie Pie w magicznej krainie Equestrii!

Na trzeci tom przygód kucyków złożyły się dwie opowieści. W pierwszej Big McIntosh nie może wykonać zaplanowanej pracy, bo w drogę raz po raz wchodzą mu rozbisurmanione klaczki ze Znaczkowej Ligi. W drugiej historii księżniczka Cadance i Shining Armor opowiadają młodszym kucykom o swoich szkolnych latach i zabawnych przeszkodach, jakie musiała pokonać ich kiełkująca miłość.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:My Little Pony (Mój Kucyk Pony) (#3)
 • Format:170x260 mm
 • Liczba stron:96
 • Oprawa:miękka
 • Papier:kredowy
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788328102903
 • Data wydania:18 listopad 2015
 • Numer katalogowy:277772

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
KUCYKI TO SŁODYCZ

Kucyki Pony powracają w trzecim tomie swoich przygód i z wrodzonym sobie wdziękiem i urokiem udowadniają, że są czystym przykładem humorystycznej słodyczy w świetnym wydaniu!

Tym razem zamiast jednaj długiej przygody, otrzymujemy dwie nieco krótsze i bardziej przyziemne opowieści o przyjaźni. W pierwszej z nich Big McIntosh ma pracę do zrobienia, jednak festyn nie ułatwia tego zadania. A co gorsze Znaczkowa Liga jak zwykle sprowadza kłopoty, kiedy wpadają na pomysł zabawy fajerwerkami… W drugiej opowieści księżniczka Cadance wraz z Shining Armor oferują nam opowieść o swojej przeszłości. Trafiamy więc wraz z nimi do szkolnych czasów i początków rodzącej się miłości, na przeszkodzie której staje wiele czynników…

„My Little Pony” to seria przeznaczona dla dzieci, typowa dla młodych odbiorców, ale niech poznam dorosłego, który, gdy przeczyta ich przygody, w mniejszym bądź większym stopniu nie ulegnie ich czarowi. Chyba takiego nie spotkam. Oczywiście najważniejsi są najmłodsi czytelnicy, a ci jak zwykle bawić się będą znakomicie. Wszystkie elementy serii zostały zachowane, mamy więc i humor, i akcję, i prezentację konkretnych postaw i wartości, ciekawe przygody, ciekawych bohaterów. Za przedstawione tu historie wzięli się autorzy pierwszego tomu losów Kucyków, który to osiągnął imponujący sukces i znakomicie kontynuują to, co sami poniekąd zaczęli.

Rysunki są tu kolorowe, uroczo proste i świetnie dobrane. Miękkie, bardzo plastyczne i odpowiednio zabawne. Miło się na nie patrzy, tak jak i miło czyta się całość. I chce się więcej. A skoro nawet dorosłego Kucyki potrafią zauroczyć, dzieci będą po prosty wniebowzięte. Szczególnie, że całość została starannie wydana i wzbogacona o dodatkowe ilustracje.

Słowem podsumowania polecam dla młodych czytelników. Czas poświęcony lekturze, będzie dla nich czasem spędzonym miło i wartościowo.

Autor: Michał Lipka Data: 25.11.2015

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.