Predator - Betonowa dżungla i inne historie.

okładka

Predator - Betonowa dżungla i inne historie.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

To wydanie zawiera mini serie Betonowa dżungla (Predator: Concrete Jungle - #1-#4), Zimna wojna (Predator: Cold War - #1-#4) oraz Mroczna rzeka (Predator: Dark River).

Zanim powstał filmowy Predator 2 (ten z Dannym Gloverem), Mark Verheiden i Chris Werner stworzyli bardzo dobrze przyjęty przez krytykę komiksowy sequel do Predatora.

Żyjący polowaniem i kolekcjonowaniem trofeów obcy trafiają z tropikalnych lasów Ameryki Centralnej do betonowej dżungli Nowego Jorku, gdzie będą musieli zmierzyć się z detektywem Schaeferem - starszym bratem zaginionego Dutcha Schaefera.

Niniejszy tom zawiera również dwie inne opowieści autorstwa Marka Verheidena oraz Rona Randalla, które kontynuują wątek z Betonowej dżungli.

Zimna wojna opowiada o grupie łowców zmuszonych do awaryjnego lądowania na Syberii. W Mrocznej rzece zaś nasz bohater podąża śladem swojego brata, żeby raz na zawsze rozwiązać zagadkę jego zaginięcia, co ściśle łączy tę historię z wydarzeniami przedstawionymi w filmie Predator.

DODATKOWE INFORMACJE

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
Powrót do lat dzieciństwa

Jakbym czytał TM-Semic tylko w ekskluzywnym wydaniu!

Autor: Dominik K. Data: 18.05.2018
Godna adaptacja

OK, dwóm pierwszym filmom ustępuje. Jednak zaprezentowane tutaj historie przewyższają późniejsze filmowe abominacje z Predatorem, nie wypaczają jego postaci, jego tajemniczość zostaje zachowana, a potencjalne odstępstwa są dobrze ukazane. Fani raczej się nie rozczarują.

Autor: Paweł Lisowski Data: 27.07.2018
być bardziej "Arni" niż "Arni"

Kolejny raz Mark Verheiden dostaje zadanie napisania kontynuacji świetnie przyjętego filmu i kolejny raz po ukazaniu się kontynuacji filmowej, jego historia nie wchodzi do kanonu. Po sukcesie pierwszej części filmu, wyżej wymieniony, pisze kontynuację(zanim pojawia się Predator 2 z Gloverem). Ogólnie daje radę a część jego pomysłów, pojawia się w drugim filmie. Historie skupiają się na bracie Dutcha i jego poszukiwaniach brata po misji w "dżungli". Oldskul przez duże O. ale fani Predatora nie będą zawiedzeni :) Schaefer jest bardziej "Arni" niż Dutch i przyjedzie się mu zmierzyć z Yautja w mieście, na Syberii i w dżungli. Pozycja głównie dla fanów Predzia ;)

Autor: Darth Wyszu Data: 05.08.2018
1718

Miałem wielką nadzieję, że w zbiorze pojawi się komiks predator 1718.

Autor: kamil niepodam Data: 29.10.2018
Bardzo dobry komiks w porównaniu z filmem!

Zobaczcie moją recenzję: https://www.youtube.com/watch?v=yBu2DyxIxmk

Autor: Szymon Kołodziejczyk Data: 05.02.2020

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.