Amazing Spider-Man - tom 3: Spiderversum.

okładka

Amazing Spider-Man - tom 3: Spiderversum.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Trwa krwawe polowanie na pajęcze totemy. Spiderzy ze wszystkich światów zbierają się, żeby stawić opór Morlunowi i jego wygłodniałej rodzinie. Ich armią zamierza dowodzić Otto Octavius, co nie podoba się Peterowi Parkerowi. Jednak nie ma czasu na kłótnie – wkrótce potyczki z Dziedziczącymi przerodzą się w otwartą wojnę. Silk, Miles Morales, Miguel O’Hara i inni muszą dać z siebie wszystko, bo inaczej nigdy nie będą bezpieczni. Los Spider-Manów z całego multiwersum zależy tylko od nich...

Scenariusz tej historii napisał Dan Slott (She-Hulk), a rysunki stworzyli Giuseppe Camuncoli (Anihilacja, The Superior Spider-Man) i Olivier Coipel (Oblężenie, Ród M, Thor: Odrodzenie).

Trzeci tom serii o Peterze Parkerze to część wielkiego wydarzenia w świecie Człowieka-Pająka – Spiderversum. Dobrze uzupełnić go lekturą albumu Spider-Man 2099: Spiderversum.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Spider-Man
 • Format:165x255 mm
 • Liczba stron:168
 • Oprawa:miękka ze skrzydełkami
 • Papier:kredowy
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788328126565
 • Data wydania:23 maj 2018
 • Numer katalogowy:360225

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

KRYZYS NA PAJĘCZYCH ZIEMIACH

Kiedy pod koniec roku 2014 w USA zaczęto wydawanie „Spiderversum”, całą historię reklamowano jako największy pajęczy event w dziejach. Nie jest to do końca prawda, rozmiarami i ilością zeszytów nie dorównuje on „Clone Sadze” z lat 90., jednak na pewno nigdy wcześniej aż tylu najróżniejszych Spider-Manów nie pojawiło się razem w żadnym komiksie. Być może nauczeni przeszłością obawiacie się o jakość tego crossovera, ale niepotrzebnie, bo w tym przypadku wraz z ilością – tak jak z odpowiedzialnością moc – idzie w parze naprawdę dobra jakość. W skrócie: przygotujcie się na najlepszego i najbardziej epickiego Spider-Mana, jakiego wydano dotąd w ramach Marvel Now! Zaczęło się wielkie polowanie na Pająki! Spider-Mani z różnych rzeczywistości są ścigani i mordowani przez Morluna i jego krewnych, ale część z nich, świadoma zagrożenia, postanowiła połączyć siły w walce z najgorszym wrogiem, z jakim dotychczas przyszło im się mierzyć. Wrogiem, który od wieków zajmował się – z sukcesem – eliminowaniem Spiderów, a który teraz nie tylko rozpoczął największe łowy, ale ma też konkretny cel w dorwaniu w swoje ręce kilku konkretnych posiadaczy pajęczych mocy.

Autor: Michał Lipka Data: 18.05.2018
Hmm...

Czegoś m w tej historii zabrakło, zaś samo Spiderversum można było przeczytać jednym tchem bez większych przystanków w rozmyślaniu nad fabułą. Ogólne założenie ciekawe, plus jak dla mnie, za pojwienie się Kaine'a, ale szczerze mówiąc wolałem pierwsze spotkanie Spider-Mana z Morlunem wydane przez Dobry Komiks i powtórzone edycją w WKKM . Tam dało się odczuć tą dramaturgię, której tutaj mimo śmierci wielu wcieleń Spider-Mana, ja nie znalazłem. Mimo wszystko, dla samej kontynuacji serii, warto było kupić. Polecam zakupy w Sklepie Gildia.

Autor: Rafał Karaś Data: 08.07.2018
Komiks jest dobry, jednakże...

(TL;DR: Sam komiks jest niezły, jednak wydanie to porażka). jednakże samo wydanie Egmontu już niezbyt: 1. Sposób jak ulożono okładki jest (jak prawie zawsze wkomiksachEgmontu) zły. Połowa okładek zeszytów jest na końcu wydania , druga połowa w środku komiksu. W dodatku nie wydano nawet wszystkich okładek (alternatywnych). 2. Wiem, że Egmont nie mógł wydać Omnibusa z tie-enami , ale przez to Event ma mnóstwo dziur w fabule. Wolałbym gdyby wydano Spiderverse z droższą ceną, jednak z tie-enami.

Autor: Gaston  Data: 21.08.2018
Fajny event

Dobrze,że to wydali.Naprawdę polecam

Autor: MIROSŁAW  Data: 04.12.2018

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.