OPIS

Temat komiksów wydawnictwa TM-Semic w AKT nie jest obcy, a to za sprawą Dawida Śmigielskiego, który od lat prowadzi na łamach magazynu rubrykę "Z Archiwum TM-Semic". Tym razem z okazji 30-lecia od powstania tego legendarnego wydawnictwa pozwoliliśmy zająć mu dużo, dużo więcej miejsca.
W ten sposób w AKT #24 publikujemy wywiady, których udzielili literniczka Hanna Kulczycka-Tonderska i redaktor naczelny Marcin Rustecki. Arek Wróblewski, człowiek o tysiącu imion, odpowiedział na listy czytelników, a liczne grono z naszego Komiksowa podzieliło się z nami wspomnieniem o swoim pierwszym spotkaniu z komiksami TM-Semic. Dzieje wydawnictwa przybliża historia w okładkach, a naszym subiektywnym TOP10 przypominamy te mniej znane, ale nie mniej wartościowe komiksy spod szyldu Semica. Ogłaszamy też najprawdziwszy konkurs kuponowy z nagrodami, którą m. in. jest Fiat Cinquecento!
Tekstami, których autorami są Filip Fiuk i Dawid Śmigielski wspominamy późniejsze Fun Media i Dobry Komiks,
W nowym Akcie nie zabrakło także naszych rodzimych superbohaterów jak Ratman Tomasza Niewiadomskiego i Wilq Tomasza i Bartosza Minkiewiczów.
Ponadto karty postaci utrzymane w klimacie, czy komiksy z nutką nostalgii za wydawnictwem i czasami kiedy comiesięczna wyprawa do kiosku była wyczekiwana niczym Gwiazdka.
 
Myli się ten kto uważa, że 24. numer to wyłącznie temat TM-Semic, gdyż nie zabrakło komiksów ze stałymi bohaterami AKT. W numerze znaleźć można przygody melona, NES, Grabarza Józefa, Otiego, Garrona z Oderzy, czy Wild Billa, a swoistym spoiwem łączącym obie części jest Marcin Rustecki i Dominik Szcześniak z kolejnym epizodem swojej epopei.
 
Redaktor: Krzysztof Churski
Publicystyka: Arkadiusz Wróblewski, Michał Siromski, Ewa Sokołowska, Dawid Śmigielski, Michał Gasewicz, Szymon Gumienik, Filip Fiuk, Marcin Rustecki, Hanna Kulczycka-Tonderska
Ilustracja: Piotr Burzyński
Okładka: Paweł Pan Kulka Kuliński
 

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Akt (#24)
 • Format:210x297 mm
 • Liczba stron:80
 • Oprawa:miękka
 • Druk:cz.-b. i kolor
 • Data wydania:26 czerwiec 2020
 • Numer katalogowy:432245

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.