OPIS

AKT ma 20 lat!
W ciągu tego czasu (chociaż z dużą przerwą) udało nam się wydać 25 numerów magazynu komiksowego.
A czego można się spodziewać w najnowszym numerze?
Po pierwsze – Pana Monsieur, komiksu z francuskiego magazynu Tintin, którego autorem jest Tadeusz Baranowski. Trzymaliśmy komiks Mistrza na specjalną okazję, jaką są urodziny AKTu. 

Po drugie – Pierre Tombal. Po udanych rozmowach z przedstawicielami wydawnictwa Dupuis, możemy zaprezentować francuskiego Grabarza – bohatera komiksów duetu Marc Hardy i Raoul Cauvin. Cmentarne przygody Pierre’a to czarny humor i groteska w krajach frankofońskich wydana w ponad 30 osobnych tomach.
Komiks Rafała Śladowskiego z AKT #22 został bardzo ciepło przyjęty, więc i tym razem prezentujemy jego równie udaną historię z gatunku science fiction pt. Deus Ex Machina.
W tym 68-stronnicowym numerze AKTu kolejny odcinek Z archiwum TM-Semic Dawida Śmigielskiego przybliża historię 68-stronnicowych wakacyjnych komiksów tegoż wydawnictwa. Przypadek? Nie sądzimy 
Michał Siromski opisuje kulisy dziwnego sporu, który toczył się wokół dwóch zielonoskórych superbohaterów – Hulka i Savage Dragona, a Filip Fiuk skupił się na tym, jak mogłaby wyglądać reżyserska wersja filmu Batman Forever zmarłego w tym roku Joela Schumachera.
Jak wspomnieliśmy, w tym numerze obchodzimy urodziny Asocjacji Komiksu w Toruniu. Z tej okazji Krzysztof Churski i Piotr Wojciechowski, jako najstarsi stażem w grupie, w rozmowie z Ewą Sokołowską opowiadają o początkach AKTu i zdradzają tajniki powstawania magazynu komiksowego.

Oczywiście nie samymi urodzinami AKT żyje. Na uwagę jak zawsze zasługują Listy z działu Wyjęte z akt, które zebrał Michał Gasewicz, czy recenzje przygotowane przez Szymona Gumienika. W numerze zamieściliśmy także komiksy z takimi bohaterami jak Grabarz Piotra Wojciechowskiego, Garron z Oderży Karola Jesiołkiewicza, Nes Zvyrke, szczur Teodor Krzysztofa Churskiego, babcia Irena Krzyśka Otorowskiego, melon od melona, czy nowe Beskid Boty, których autorem jest Paweł Przygoda. Ponadto w AKT #25 znalazły się nowe komiksy od Anety Papierowskiej i Jarosława Wojtasińskiego, a i tak to jeszcze nie wszystko.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Akt (#25)
 • Format:210x297 mm
 • Liczba stron:68
 • Oprawa:miękka
 • Druk:cz.-b. + kolor
 • Data wydania:10 listopad 2020
 • Numer katalogowy:444961

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.