Relax - 33 (okładka limitowana).

okładka

Relax - 33 (okładka limitowana).

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Autorzy:  Andreas, Armand, Bednarczyk, Blondel, Dubois, Dąbrowski,  Fijał, Gimenez, Jodorowsky, Kmiołek, Kur, Leśniak, Łaski, Mazur, Opeña, Recht, Ruducha, Skarżycki, Studniarek, Zabdyr.
 
Będą takie komiksy jak: Redaktor Szwędak, Warto Walczyć, Ród Castaków, Łowca snów, Jeż Jerzy, Joshué oraz kontynuacje Conan, Quintos, Texas Jack.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Relax (#33)
 • Format:235x325 mm
 • Oprawa:miękka
 • Druk:cz.-b. i kolor
 • Data wydania:9 kwiecień 2021
 • Numer katalogowy:482842
kpina?

Już się zaczynają limitowane okładki i inne pierdoły. Kolejny nieuzasadniony skok na kasę w przypadku Relaxu. Już samo to reanimowanie trupa i odcinanie kuponów od historycznego wydawnictwa jest mało przyzwoite, ale już totalnie komercyjne wyciąganie kasy od frajerów to już szczyt. Do wydawcy - zróbcie jeszcze okładkę B i blank. Gamonie łykną.

Autor: Marcin K. Data: 05.04.2021
(!)

Fakt, że pomnażanie okładek to forma wyłudzenia pieniędzy od ludzi pamiętających Relax 76'-81' - miejmy nadzieję, iż te pieniądze podniosą jakość pozycji prezentowanych w "nowej odsłonie" i poziom życia "nowych" autorów, a nie Smutnych Panów Od Kasy.

Autor: Piotr  Data: 06.04.2021
Prawdziwy fenomen

który sprawia, że dzięki hasłu "Relax" budzącym bolesne sentymenty można golić ludzi proponując im wydawnictwo, które w dzisiejszych czasach nie powinno mieć żadnej racji bytu. Myślę, że jakby ktoś stanął z saturatorem na ulicy i sprzedawał wodę z sokiem, to też by się znaleźli chętni, którzy by zapłacili 5 zł za niedomytą szklankę barwionej, słodkawej gazowanej wody. Siła sentymentu jest naprawdę potężna!

Autor: Zbójcerz Data: 07.04.2021
ciekawe

Oj, sporo zamieszało to wydawnictwo, że tyle pomyj się na nie wylewa w Internecie. Co do naciągania kasy - to komiks z drugim wariantem okładki nie kosztuje więcej, a można sobie wybrać. Dla nie to plus.

Autor: Jacek Data: 07.04.2021

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.