Niezwyciężony - wydanie III (okładka limitowana).

okładka

Niezwyciężony - wydanie III (okładka limitowana).

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Zmiany dotyczą tylko stron końcowych ze szkicami, które dla urozmaicenia tego wydania zostały podmienione na inne. Zgodnie z procesami nadawania nr ISBN i poprawnego opisywania wydań zmiany te kwalifikują się do dodawania przy wydaniu informacji, że jest ono "zmienione".
 
Komiks Rafała Mikołajczyka „Niezwyciężony” jest graficzną adaptacją powieści Stanisława Lema, z gatunku hard science fiction, wydanej w 1964 roku.
Tytułowy Niezwyciężony to krążownik międzygalaktyczny wysłany na planetę Regis III z misją odnalezienia Kondora – zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach bliźniaczej jednostki, z którą utracono kontakt wkrótce po jej wylądowaniu na planecie.
W miarę odkrywania przez załogę Niezwyciężonego sekretów Regis III, pojawiają się kolejne tajemnice i rodzą się pytania, na które bohaterowie nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć. Pozostaje im tylko snuć domysły i hipotezy dotyczące byłych oraz obecnych zdarzeń.
 
Wraz z upływem czasu oraz rozwijającą się dramatycznie sytuacją, pojawiają się refleksje dotyczące panowania człowieka nad siłami natury, w pojęciu szerszym niż ziemskie, oraz sensowności samego przeciwstawiania się i walki z tym, co człowiek za wszelką cenę, stara się mierzyć ludzką miarą. Czy w jakikolwiek sposób zasadne są próby podporządkowania tego, co istnieje w naturalnej równowadze trwania, płacąc za to wartością, uznawaną w ludzkim świecie za najwyższą? Czy to, co inne i niepoznane musi niezmiennie stanowić impuls do ataku i próby sił?
Powieść stawia kilka ważnych, uniwersalnych pytań dotyczących wzajemnych powiązań człowieka i otaczającego go świata, dotyka zagadnień, które nadal są aktualne.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Niezwyciężony
 • Format:210x297 mm
 • Liczba stron:236
 • Oprawa:twarda
 • Druk:["kolor"]
 • ISBN-13:9788395521454
 • Data wydania:8 grudzień 2022
 • Numer katalogowy:545530

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

RECENZJEjak działają recenzje?

Polecam głodny o więcej!

Stanisław Lem jest znany na Świecie nie bez powodu - niesamowity fantasta, który rzeczywiście naukowo podchodził do wizji przyszłości! Dostajemy tu opowieść ciekawą (odwiedzany przez kosmonautów świat jest tak dziwny, że spokojnie mógłby trafić do 'kolekcji' Star Treka) nie tylko od strony głównego wątku, czyli walki ludzi z morderczym i tajemniczym środowiskiem, ale i skomplikowanej ludzkiej psychiki wystawionej na próbę w walce o życie. Komiks jest niezwykły i od strony graficznej: mimo dość ciemnej tonacji i niemal monochromatycznej kolorystyce, to po chwili pasuje jak rękawiczka i nie wyobrażasz sobie tej opowieści zilustrowanej w inny sposób!

Autor: Marek Kołodziejak Data: 28.11.2022
Jaki papier?

Czy ktoś ma pojęcie czy poprawiono również jakość papieru bo ten z poprzednich wydań zdecydowanie psuł jakość świetnej grafiki i koloru ...?

Autor: Zainteresowany Data: 01.12.2022
Na szczęście nie.

Na szczęście nie poprawiono papieru, dlatego kolory na tym papierze mają unikalny posmak piasku, jaki panuje na tej planecie a nie świecą się jak psu nie powiem co od papieru kredowego.

Autor: złowieszcza stokrotka Data: 08.12.2022
Niezwyciężony

To najlepszy komiks jaki czytałam/oglądałam. Kreska i kolorystyka świetnie oddaje klimat historii. Kadrowanie zachwyca. Narracja została poprowadzona w bardzo klarowny sposób. Tutaj wszystko pasuje i jest uzasadnione - nawet dobór papieru :).

Autor: Katarzyna  Data: 02.02.2023

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.