Jezuici.

okładka

Jezuici.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Jezuici… tak jak mnóstwo rzeczy na tym świecie, nie są tacy, jakimi wydają się być.
W 1540 papież Paweł III oficjalnie zatwierdził „Towarzystwo Jezusowe” (Jezuici) w organizmie Rzymskiego Katolicyzmu. Obecnie generał Jezuitów jest respektowany i otaczany bojaźnią przez każdego jezuitę tak, jakby był samym Bogiem.
Kto wie więcej o jezuitach jak nie sami jezuici? Komiks ten ukazuje, na podstawie ich własnych pism, że prawdziwym celem jezuitów jest zniszczenie prawdziwego chrześcijaństwa i podporządkowanie całego świata papieżowi. Dlatego też Jezus tak rozkazywał swoim ludziom: Ludu mój, uchodź z niej; byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie podlegli… w Apokalipsie 18: 4.
Komiks skupia się na historii rodziny aresztowanej z powodu nagłej akcji jednego jezuity, którego niedyskrecja prawie ujawniła spisek w celu zniszczenia wolności i doprowadzenia każdego pod kontrolę papieża.
Przeczytaj fascynujące opowiadanie o jezuitach ułożone na podstawie ich własnych pism.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:17x24 mm
  • Liczba stron:34
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788396471314
  • Data wydania:30 styczeń 2023
  • Numer katalogowy:551941

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

RECENZJEjak działają recenzje?

Czyżby wypełnianie kolejnej niszy na rynku?

„prawdziwym celem jezuitów jest zniszczenie prawdziwego chrześcijaństwa" - twórcy tego „dzieła" i polski wydawca muszą być „prawdziwymi chrześcijanami". Właściwi ludzie na właściwym miejscu!

Autor: „Dobrego obiadu!" - Franciszek Data: 18.02.2023
Podaje maść temu powyżej lub poniżej

Musi być dobry bo się obrońcy wiadomo kogo skupkali

Autor: Pasti Data: 18.02.2023
Wyrób komiksowopodobny

Straszny paździerz. Kto się choć trochę orientuje, ten wie, że autor tego "komiksu" jest szurem i religijnym fundamentalistą, negującym naukę, w tym ewolucjonizm. Można to coś przeczytać tylko jako guilty pleasure, by pośmiać się z żenująco naiwnej fabuły, taniej propagandy oraz pokracznych, amatorskich rysunków kolorowanych w paincie. Nic dziwnego, że nie ma tu przykładowych stron. Jedynym plusem to całkiem ładna okładka. W skrócie: wyrób komiksowopodobny jedynie dla szurów i miłośników teorii spiskowych. Cała reszta niech trzyma się z daleka od tego czegoś. PS - uwielbiam, gdy ktoś nie czytał komiksu ale wystawi ocenę przeciwną i skomentuje, bo nie zgadza się z oceną kogoś innego. To tylko pokazuje jakie smutne i nieudane musi mieć życie.

Autor: Karol  Data: 25.02.2023

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.