Star Wars. Ciemna strona Mocy. Część 2.

okładka

Star Wars. Ciemna strona Mocy. Część 2.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt stanie się ponownie dostępny

OPIS

Imperium zostało pokonane, ale jeszcze istnieje. Nad pozostałą częścią jego sił zbrojnych sprawuje dowództwo wielki admirał Thrawn, który pragnie odzyskać panowanie nad galaktyką. Starając się odbudować imperialną flotę gwiezdną, knuje plany ataków, których celem ma być zdobycie nowych okrętów.Prosi o pomoc zapomnianego Jedi C'Baotha. W zamian obiecuje, że przekaże w jego ręce dwoje pozostałych przy życiu rycerzy Jedi: Luke'a Skywalkera i jego siostrę, Leię Organę Solo.

Luke i Leia wymykają się jednak z rąk Thrawna.Chcą wzmocnić raczkującą władzę Nowej Republiki i unicestwić szczątki Imperium. Gdy Luke próbuje się dowiedzieć, kim jest Mistrz C'Baoth, Leia usiłuje rozwiązać zagadkę istot tajemniczej rasy Noghrich, wykorzystywanych przez Imperium jako brutalnych zabójców.
Thrawn decyduje się na śmiały ruch i atakuje gwiezdne stocznie planety Sluis Van. Pokonany, wycofuje się na planetę Myrkr. Liczy na to, że uda mu się tam spotkać z przemytnikiem Talonem Karrde'em, który zna tajemnicę zaginionej Floty Katańskiej. Karrde, który pomógł Skywalkerowi wymknąć się z rąk Thrawna, nie spodziewa się po tym spotkaniu niczego dobrego. Czujnie obserwuje wszystkie ruchy wielkiego admirała. Thrawn jest jednak przebiegły i cierpliwie czeka na pomyłkę Karrde'a...

DODATKOWE INFORMACJE

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.