Spacedog.

okładka

Spacedog.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Spacedog to próba odpowiedzi na pytanie co w życiu naprawdę się liczy. Historia opowiadana jest z poczuciem humoru, po mistrzowsku jasno, za pomocą obrazu, któremu nie są potrzebne słowa. Oryginalna kreska i ostre kolory oddają rzeczywistość popkultury, atakującej bohatera książki. To spojrzenie na współczesny świat z jego pokusami i pułapkami. Tytułowy Spacedog znudzony prostym życiem wiejskiego psa zupełnie przypadkowo zostaje wytypowany do eksperymentu naukowego i wyrusza w kosmos. Powrót na Ziemię pozwala mu w ostrym świetle zobaczyć niedoskonałości naszej cywilizacji i stawia przed dylematem: czy skorzystać ze sławy, czy odrzucić karierę i wyrwać się z trybów kultury masowej, wybierając spokojne, rodzinne życie?

Ladida Books, planując wydanie Spacedoga, wystąpiło do kilku wydawnictw zagranicznych z propozycją koprodukcji książki w zaprojektowanym na polski rynek formacie. Dzięki temu nowe wydanie Spacedoga pojawi się jednocześnie także w następujących renomowanych wydawnictwach: Bries (Belgia i Holandia), Dibbuks (Hiszpania), Edition Moderne (Austria, Niemcy i Szwajcaria), Gingko Press (Australia, Kanada, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania), Komika (Szwecja).

Polskie wydanie Spacedoga zostało dofinansowane przez Ambasadę Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie.

*  *  *

„Autorowi Spacedoga udało się stworzyć czarującego bohatera, a nawet więcej – prawdziwy symbol (...)”

Der Kleine Bund

Spacedog – 64-stronowa nowela graficzna Hendrika Dorgathena jest najlepszą rzeczą jaka powstała w Niemczech od czasu Volkswagena. (...) Pełen koloru, ekspresyjny styl Dorgathena służy szybkiej i wyrafinowanej narracji biegnącej naprzód dzięki sprytnemu wykorzystaniu wizualnych symboli (...) Nieodparty urok Spacedoga polega na połączeniu nowoczesnego stylu graficznego z mocną historią.”

Tom Flinn – Internal Correspondence

„Obrazy przepełnione żywymi kolorami jak z reklamówki, w prostym układzie sześciu kwadratowych ramek na stronie. Brak tu słów, ale historia jest niezwykle zrozumiała, a każdy obraz mocny i wyrazisty. „American dream” w wielu odsłonach. Ta książka bawi.”

Sussex Life

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Spacedog
 • Format:140x195 mm
 • Liczba stron:63
 • Oprawa:miękka
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788392437758
 • Data wydania:18 maj 2009
 • Numer katalogowy:96274

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
super!

super książka, super sklep, super dostawa.

Autor: kasq Data: 17.12.2009

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2019 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2019 Prószyński Media Sp z o.o.