\r\n\t\r\n\t\t\r\n\t\t\t\r\n\t\t\t\t\r\n\t\t\t\r\n\t\t\t\r\n\t\t\t\t\r\n\t\t\t\r\n\t\t\r\n\t
\r\n\t\t\t\t\t
\r\n\t\t\t\t\t\tSONDA
\r\n\t\t\t\t
\r\n\t\t\t\t\tCzy jesteś zainteresowany kolejnymi tytułami ze świata "Metro 2033"?\r\n\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t
\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\ttak
\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\tnie
\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t\t\t\t\t\tnie wiem o co chodzi
\r\n\t\t\t\t\t\r\n\t\t\t\t
\r\n\t

\r\n\t\tBohaterem powieści jest Iwan Mierkułow, digger ze stacji Wasilieostrowska. Gdy go poznajemy przygotowuje się do ślubu. Niestety nie jest mu dane stanąć na ślubnym kobiercu z ukochaną Tanią, ponieważ tego dnia ze stacji wykradziono agregat prądotwórczy, bez którego Wasilieostrowską czeka zagłada. Sozonow - przyjaciel i prawa ręka Mierkułowa - rzuca podejrzenie na Chodników, pochodzących z Moskwy mieszkańców kilku pobliskich stacji.

\r\n
\r\n

\r\n\tWybucha wojna między Aliansem Primorskim - luźną federacją, w skład której wchodzi stacja Wasilieostrowska - na czele którego stoi charyzmatyczny generał Memow a stacjami zamieszkałymi przez Chodników.

\r\n

\r\n\tJak się okaże, Iwan Mierkułow został wplątany w coś o wiele poważniejszego niż lokalne starcie. Kto okaże się prawdziwym sojusznikiem, a kto zdrajcą? W obronie zasad i własnej stacji Iwan będzie musiał podjąć nierówną walkę.

\r\n

\r\n\t"Metro 2033 Uniwersum" jest projektem Dmitrija Glukhovsky'ego (autora bestsellerowych powieści Metro 2033 Metro 2034), w którym biorą udział różni pisarze, osadzający swoje historie w realiach Metra 2033.

\r\n\r\n", "image": "https://assets.gildia.pl/system/thumbs/000/163/468/163468/1483138269/800.jpg", "inLanguage": "Polish", "offers": { "@type": "Offer", "price": "35.90", "priceCurrency": "PLN", "availability": "http://schema.org/InStock" }, "translator": [ { "@type": "Person", "name": "Paweł Podmiotko" } ] }

Uniwersum Metro 2033: Piter.

OSZCZĘDZASZ 4,09 ZŁ

okładka

Uniwersum Metro 2033: Piter.

10% taniej
Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx12,99 zł
Kurier Pocztex 48h10,99 zł
Orlen paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność:1-2 dni robocze

OPIS

"Iwan zatrzymał się, poświecił latarką. Paszka zwolnił, odwrócił się...
- Idź - powiedział Iwan. - Dogonię was.
Drzewem Rur lub Drzewem Życzeń nazywano zardzewiałe kłębowisko rur, które za sprawą wilgoci oddzieliło się od ściany tunelu i niebezpiecznie wisiało nad przejściem. Iwan pokiwał głową. Rzeczywiście przypomina drzewo. Trochę tu strasznie.
Na każdej gałęzi Drzewa Rur, na każdym pniu wiszą kolorowe tasiemki - białe i czerwone. Trzepoce nimi przeciąg, którego każdy poryw sprawia, że rdzawy metal żałobnie skrzypi.
Według legend Wasilieostrowskiej, aby życzenie się spełniło, należało przyjść tu nocą, wypowiedzieć życzenie i zawiązać kolorową tasiemkę.
Najważniejsze, to pragnąć czegoś zawzięcie, namiętnie, aż do utraty świadomości.
Wtedy Pan Tuneli spełni twoje życzenie.
Jeśli zechce.
[...]
W tunelu zerwał się wiatr. Różnobarwne tasiemki na Drzewie Rur zaszeleściły, zaterkotały. Głosem pełnym rdzy zawył metal.
»Nie wrócisz. Nigdy.«"

Piter - jak pieszczotliwie nazwany jest Petersburg - to tytuł powieści Szymuna Wroczka, pierwszej książki w ramach projektu "Metro 2033 Uniwersum".

Atomową apokalipsę - podobnie jak nieliczni moskwianie - przetrwali także ci z mieszkańców miasta nad Newą, którzy mieli szczęście w odpowiednim czasie znaleźć się w odpowiednim miejscu, czyli w petersburskim metrze.

SONDA
Czy jesteś zainteresowany kolejnymi tytułami ze świata "Metro 2033"?
tak
nie
nie wiem o co chodzi

Bohaterem powieści jest Iwan Mierkułow, digger ze stacji Wasilieostrowska. Gdy go poznajemy przygotowuje się do ślubu. Niestety nie jest mu dane stanąć na ślubnym kobiercu z ukochaną Tanią, ponieważ tego dnia ze stacji wykradziono agregat prądotwórczy, bez którego Wasilieostrowską czeka zagłada. Sozonow - przyjaciel i prawa ręka Mierkułowa - rzuca podejrzenie na Chodników, pochodzących z Moskwy mieszkańców kilku pobliskich stacji.

Wybucha wojna między Aliansem Primorskim - luźną federacją, w skład której wchodzi stacja Wasilieostrowska - na czele którego stoi charyzmatyczny generał Memow a stacjami zamieszkałymi przez Chodników.

Jak się okaże, Iwan Mierkułow został wplątany w coś o wiele poważniejszego niż lokalne starcie. Kto okaże się prawdziwym sojusznikiem, a kto zdrajcą? W obronie zasad i własnej stacji Iwan będzie musiał podjąć nierówną walkę.

"Metro 2033 Uniwersum" jest projektem Dmitrija Glukhovsky'ego (autora bestsellerowych powieści Metro 2033 Metro 2034), w którym biorą udział różni pisarze, osadzający swoje historie w realiach Metra 2033.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Metro (#4)
 • Format:140x210 mm
 • Liczba stron:600
 • Oprawa:miękka
 • ISBN-13:9788361428466
 • Data wydania:9 listopad 2011
 • Numer katalogowy:168375

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
Bedzie co czytać , uwielbiam Metro 2033 , mam nadzieje co do tej książki

Metro 2033 bylo ekstra , oby Pietr powtorzył sukces

Autor: Marcin Kołkowski Data: 18.10.2011

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.