Już jestem uczniem.

OSZCZĘDZASZ 1,80 ZŁ

okładka

Już jestem uczniem.

10% taniej

Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx11,99 zł
Kurier Pocztex 48h9,99 zł
Paczka w Ruchu6,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć 5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1 tydzień

OPIS

Zeszyt przeznaczony jest do pracy indywidualnej nauczyciela z wychowankiem podczas dodatkowych zajęć w przedszkolu (klasie przedszkolnej) lub rodzica z dzieckiem podczas pracy w domu. Zawiera on 24 zestawy zadań integrujących różne obszary edukacyjne, które umożliwią sprawdzenie kompetencji dziecka przed rozpoczęciem nauki w klasie I oraz rozpoznanie jego ewentualnych problemów edukacyjnych bądź rozwojowych. Zadania zgrupowane są zgodnie z zasadą stopniowania trudności oraz z treściami programowymi edukacji przedszkolnej.
Nauczyciel / rodzic, pracując wspólnie z dzieckiem, ma możliwość przekonania się, czy dziecko:
jest aktywne poznawczo i chce się uczyć posiada pewien zasób wiadomości, doświadczeń, wyobrażeń potrafi uważnie i ze zrozumieniem słuchać; rozumie polecenia i potrafi je wykonać rozumie relacje i pojęcia związane z przestrzenią (np. odróżnia, wskazuje kierunki), posiada wzrokową orientację kierunkową poprawnie wykonuje zadania grafomotoryczne (np. rysuje szlaczki, odwzorowuje proste figury geometryczne, kształty literopodobne) potrafi wyodrębnić głoski, sylaby w słowie (analiza) i poprawnie je artykułować oraz łączyć głoski i sylaby (synteza) – tworzyć słowa, wyrazy, podzielić krótkie zdanie na wyrazy zna i rozpoznaje litery, czyta sylaby, proste wyrazy i krótkie teksty rozumie przeczytany tekst i potrafi wykonać polecenia związane z tym tekstem. klasyfikuje przedmioty wg cech jakościowych (przeznaczenia, wielkości, kształtu, koloru) zna podstawowe pojęcia matematyczne, wykonuje proste operacje arytmetyczne i logiczne orientuje się w świecie przyrody, np. zna pory roku i związane z nimi zjawiska umie obchodzić się z przyborami do rysowania, pisania i prawidłowo je trzyma.
Wcześnie rozpoznane deficyty rozwojowe, zwłaszcza w zakresie sprawności manualnej, percepcji wzrokowej i słuchowej czy umiejętności wykonywania prostych czynności matematycznych umożliwią podjęcie odpowiednich działań wspomagających rozwój dziecka i jego gotowość szkolną.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:200x285 mm
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788363735081
  • Data wydania:18 styczeń 2016
  • Numer katalogowy:294144

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.