Projekt Feniks. Powieść o IT modelu DevOps i o tym jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu

okładka

Projekt Feniks. Powieść o IT modelu DevOps i o tym jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Niech ktoś uprzątnie wreszcie ten popiół! Gdzieś tu musi być Feniks... Bycie menedżerem w potężnej, lecz przeżywającej poważny kryzys firmie w branży IT to nie bułka z masłem. Nigdy nie wiadomo, co czeka Cię następnego dnia i czy jeszcze tam pracujesz. Ale dzień, w którym nagle dowiadujesz się, że z pracy odeszli dwaj Twoi przełożeni, a Ty masz zająć gorący i niewygodny fotel wiceprezesa, naprawdę może przytłoczyć. Coś takiego spotkało właśnie Billa, bohatera tej niebanalnej opowieści.
Bill wcale nie chce zostać wiceprezesem. Wie, że każde potknięcie w tej roli będzie go kosztować utratę pracy. Wie też, że nie ma wyjścia — tylko od niego zależy, czy pracownicy dostaną pensje na czas i czy uda się wreszcie wdrożyć opóźniony, lecz kluczowy dla przyszłości firmy projekt Feniks. W poczuciu odpowiedzialności bierze się więc do pracy i... zmienia jej filozofię. Kto by się spodziewał, że dobrze funkcjonujący dział IT, który ułatwia komunikację i współpracę w całej firmie, może uwolnić tak potężną energię! Kto mógł przewidzieć, że dzięki wdrożeniu DevOps projekt Feniks wzleci tak wysoko!
Przeczytaj tę powieść, a zrozumiesz, jak ukryte mechanizmy mogą stymulować lub hamować firmę. To bezcenna wiedza, nie tylko dla członków działu IT...
„Projekt Feniks” to lektura obowiązkowa dla kierowników jednostek biznesowych i informatycznych, którzy zmagają się z rosnącą złożonością funkcjonowania działów IT.
Jim Whitehurst, prezes i CEO firmy Red Hat, Inc.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:158x236 mm
  • Liczba stron:320
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788328321281
  • Data wydania:29 kwiecień 2016
  • Numer katalogowy:300002

RECENZJEjak działają recenzje?

Projekt Feniks

Książka jest fenomenalna i nie piszę tego komentarza tylko i wyłącznie jako osoba która mocno interesuje się metodyką DevOps. Świetna akcja cały czas trzymająca w napięciu, niesamowicie realna sytuacja, które dosłownie możemy spotkać każdej firmie niepracującej w tym modelu. Do tego cała wiedza wpleciona w tą wciągającą historie i przekazana w bardzo prosty i przystępny sposób. Naprawdę, polecam książkę tym którzy się interesują DevOps i chcieliby zrozumieć o co w tym chodzi i jak może wyglądać wprowadzenie tego modelu w firmie. Jak i tym którzy nie są techniczny, a chcą przeczytać po prostu bardzo dobrą książkę z ciekawymi postaciami, od której nie można się dosłownie oderwać. To po prostu świetna powieść warta każdej złotówki.

Autor: Grow Data: 10.12.2017

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.