Niemartwi #2 - Bycie w śmierci. Athanatopia.

okładka

Niemartwi #2 - Bycie w śmierci. Athanatopia.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci.
Czasie, który nie leczy ran.
Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.
Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Nieszablonowa, niepokojąca i wyłamująca się regułom literacka wizja świata, w którym śmierć nie jest już kresem życia. Książka o żywych trupach, jakiej jeszcze nie było, łącząca w sobie elementy science fiction, powieści obyczajowej i eseju filozoficznego.

Mikołaj Marcela - specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

(…) Zbliżył się do Brata Tommy. Jego twarz ukryta była pod szatami liturgicznymi, podobnymi do tych, jakie mieli na sobie trzej członkowie Kultu Brata Ezechiela przeprowadzający ceremonię. Przybysz w milczeniu wysunął w stronę Tommy małą, białą karteczkę z zapisaną odręcznym pismem informacją. Karteczkę, na którą Tomma czekał od długiego czasu. Odczytał ją w myślach:

Znaleźliśmy Lenę Moryc.(…)

*  *  *

Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.

Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland

Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof „Korsarz” Biliński, Misterium Grozy

Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!

Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji

DODATKOWE INFORMACJE

    Seria:Niemartwi (#2)
  • Format:140x205 mm
  • Liczba stron:320
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788376429380
  • Data wydania:18 styczeń 2017
  • Numer katalogowy:324937

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.