Nowy słownik współczesny amgielsko-polski polsko-angielski.

okładka

Nowy słownik współczesny amgielsko-polski polsko-angielski.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Angielsko-polski, polsko-angielski słownik reprezentujący serię Nowych słowniki współczesnych PONS to doskonała propozycja dla uczniów, studentów i słuchaczy szkół językowych. Słownik ten powinien znaleźć się również na półkach w siedzibach firm utrzymujących kontakty z zagranicznymi partnerami – zawartą w nich wiedzę można wykorzystywać w codziennej korespondencji.
Słownik zawiera 70 000 haseł i zwrotów, czyli wystarczający zasób słownictwa, aby zaspokoić potrzeby językowe większości użytkowników na poziomie średnio zaawansowanym. Zawiera liczne dodatki, ułatwiające pracę z językiem – zarówno jego nauką jak i pracą z nim, np. przy tłumaczeniach.
W słowniku dla rozróżnienia częstotliwości używania poszczególnych słów w codziennym języku zastosowano wyróżnienie najpopularniejszych haseł. Dzięki temu początkujący użytkownicy słownika mogą skupić się na budowaniu znajomości podstawowego glosariusza, co ułatwia naukę języka.
Słownik zawiera transkrypcję fonetyczną haseł anglojęzycznych, obejmujących wymowę brytyjską i amerykańską. Słownik zwraca też uwagę na różnice pomiędzy słownictwem amerykańskim i brytyjskim. Odpowiednie znaczniki informują, czy wyraz jest używany w USA, jak sidewalk (AM) czy we Wielkiej Brytanii – pavement (BR).
Praktyczną ciekawostką słownika jest lista najczęściej mylonych słów przez Polaków uczących się angielskiego – tzw. „fałszywych przyjaciół”. W słowniku znajdują się również wzory korespondencji prywatnej i biznesowej, a także mapy krajów anglojęzycznych.

Pozostałe dodatki:
Krótka gramatyka języka angielskiego Czasowniki nieregularne Liczebniki Jednostki miar i wag Przydatne zwroty Nazwy geograficzne Znaki zodiaku Popularne imiona Skróty brytyjskie i amerykańskie Słownik angielsko-polski - objaśnienia Słownik polsko-angielski – objaśnienia

Do słownika dołączony jest kod dostępu do słownika PONS w wersji online – odpowiednika znanego i cenionego słownika internetowego pl.pons.com, lecz pozbawionego reklam, co przekłada się na szybkość jego działania.
Więcej o słownikach PONS:
https://wirtualnywydawca.pl/2018/08/slowniki-pons-w-nowej-odslonie-male-duze-wieksze-najwieksze/

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:145x205 mm
  • Liczba stron:848
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788380636460
  • Data wydania:10 wrzesień 2018
  • Numer katalogowy:374332

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.