Extremes Deutsch Niemiecki System Intensywnej Nauki Słownictwa (poziom podstawowy A1-A2 i średni B.

OSZCZĘDZASZ 27,00 ZŁ

okładka

Extremes Deutsch Niemiecki System Intensywnej Nauki Słownictwa (poziom podstawowy A1-A2 i średni B.

30% taniej

Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx11,99 zł
Kurier Pocztex 48h9,99 zł
Paczka w Ruchu6,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć 5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1-2 dni robocze

OPIS

Poznaj ponad 10 tysięcy najważniejszych słów niemieckich na poziomie podstawowym i średnim (A1-B2) i zapamiętaj je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo!
Extremes Deutsch. Niemiecki. System Intensywnej Nauki Słownictwa zapewni Ci najlepsze wsparcie w intensywnej i skutecznej nauce: kiedy przygotowujesz się do egzaminów językowych, takich jak matura lub Goethe-Zertifikat, albo szlifujesz ogólną znajomość języka.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik, obejmujący kluczowe słownictwo ze znacznie obszerniejszych multimedialnych wersji kursów, podzielone na 12 kategorii tematycznych, z tłumaczeniami i przykładami użycia, uzupełniony o: + nagrania MP3, blisko 90 minut nagrań w wykonaniu niemieckich lektorów, do osłuchiwania się ze słówkami oraz ich wymową, np. podczas jazdy samochodem lub w trakcie różnych form aktywności fizycznej + kursy multimedialne, do nauki ponad 10 tysięcy słów, dostępne w serwisie SuperMemo.com oraz w aplikacjach SuperMemo na Androida, iOS i komputer z Windows, zawierające 15 godzin nagrań w wykonaniu niemieckich lektorów oraz prawie 10 500 zdjęć do haseł, które ułatwiają naukę poprzez skojarzenia.*
* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.
Tematy przewodnie w podręczniku i kursach multimedialnych to: 1. Körper, Leben und Lebewesen – Ciało, życie i istoty żywe 2. Menschen und Familie – Ludzie i rodzina 3. Gebäude, Zuhause, Kleidung und persönliche Pflege – Budowle, dom, odzież i higiena osobista 4. Gefühle, Emotionen, Einstellungen und Empfindungen – Uczucia, emocje, postawy i odczucia 5. Gedanken und Kommunikation – Myśl, komunikacja i język 6. Stoffe, Gegenstände und Ausstattung – Substancje, przedmioty i wyposażenie 7. Kunst, Industrie, Bildung und Technologie – Sztuka, przemysł, edukacja i technologia 8. Zahlen, Maße, Geld und Handel – Liczby, miary, pieniądze i handel 9. Unterhaltung, Spiele und Sport – Rozrywka, gry i sport 10. Aussehen, Raum und Zeit – Wygląd, czas i przestrzeń 11. Bewegung, Lage, Reisen und Transport – Ruch, położenie, podróżowanie i transport 12. Allgemeine und abstrakte Begriffe – Pojęcia ogólne i abstrakcyjne

SuperMemo.com to między innymi: + oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością + dostęp do wielu kursów językowych + automatyczna synchronizacja między urządzeniami + możliwość tworzenia własnych kursów oraz notatek personalizujących treść kursu + funkcjonalność rozpoznawania mowy, która automatycznie interpretuje Twoją odpowiedź i motywuje Cię do wypowiadania się na głos podczas wykonywania ćwiczeń + możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo, a Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Wymagania sprzętowe: Windows: komputer z systemem Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 1,1 GB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6. Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play). iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).
Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie SuperMemo.com/aplikacje.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:140x200 mm
  • Liczba stron:224
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788379841165
  • Data wydania:6 maj 2019
  • Numer katalogowy:396723

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.