Plastyka podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej 179119.

okładka

Plastyka podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej 179119.

Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx11,99 zł
Kurier Pocztex 48h9,99 zł
Paczka w Ruchu6,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć 5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1-2 dni robocze

OPIS


Podręcznik zawiera wiadomości o sztuce, jej narodowym i ogólnoludzkim dziedzictwie kulturowym. Został napisany przystępnym, zrozumiałym językiem trafiającym do uczniów. Wiadomości dotyczące sztuki zostały wprowadzone problemowo.

Podręcznik Plastyka to:
1) Praktyczny kurs plastyki Treści teoretycznej lekcji towarzyszy najczęściej ćwiczenie plastyczne, wprowadzające w praktyce podane zagadnienia, inspirujące do twórczości, aktywizujące ucznia autorką ćwiczeń jest Barbara Neubart. Niektóre ćwiczenia poprzedzone są domową kuchnią plastyczną, czyli informacjami, jak przygotować materiały plastyczne potrzebne do wykonania pracy plastycznej. Inspiruje ucznia do własnej twórczości dzięki ciekawym propozycjom zadań plastycznych, które pozwalają zastosować w praktyce zdobytą wiedzę.
2) Przejrzysta struktura podręcznika. Działy, a w nich rozdziały dzielące materiał nauczania każdy rozdział stanowi jednostkę lekcyjną. Przed każdym zamieszczono spis zagadnień i umiejętności, które pozna uczeń w tym dziale (w punktach). Po każdym rozdziale pytania i polecenia Pomyśl i odpowiedz. Indeks pojęć plastycznych na końcu podręcznika.
3) Zagadnienia plastyczne krok po kroku. Podręcznik napisany prostym, gawędziarskim językiem, bliskim uczniom, co daje gwarancję dobrego zrozumienia treści. Zagadnienia plastyczne są wprowadzane stopniowo od kropki i kreski do bardziej złożonych, co gwarantuje wygodne i efektywne kształcenie. Nowością w klasie 5 są nawiązania do dziejów sztuki charakteryzujące style różnych epok, dające obraz warsztatu plastycznego artystów. Duży nacisk został położony na odnajdowanie inspiracji omawianymi stylami w kolejnych epokach, zwłaszcza w sztuce współczesnej.
4) Atrakcyjne ilustracje zachęcają do twórczej pracy. Podręcznik jest swoistym zaproszeniem do świata sztuki duże, barwne ilustracje i reprodukcje dzieł sztuki, rysunki, infografiki, które są doskonałym uzupełnieniem zagadnień teoretycznych, działają i kształtują wyobraźnię uczniów.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:205x260 mm
  • Liczba stron:112
  • Oprawa:Miękka
  • ISBN-13:9788302174667
  • Data wydania:2018
  • Numer katalogowy:405959

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.