Nowe chemia wsip podręcznik 1 liceum i technikum zakres rozszerzony 175702.

okładka

Nowe chemia wsip podręcznik 1 liceum i technikum zakres rozszerzony 175702.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS


"Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 1. Zakres rozszerzony został opracowany z myślą o uczniach, którzy planują poznawanie chemii w zakresie rozszerzonym, by przystąpić z tego przedmiotu do egzaminu maturalnego bądź studiować na wyższej uczelni na kierunku przyrodniczym, medycznym lub technicznym.
-Doświadczenia są zilustrowanie zdjęciem z istotnego momentu reakcji oraz schematycznym rysunkiem. Taki materiał umożliwia omówienie przebiegu oraz wyniku doświadczenia, nawet wtedy, gdy przeprowadzenie eksperymentu w szkole nie jest możliwe.
-Opisy doświadczeń są wzbogacone o Obserwacje i Wnioski, aby uczeń nabył umiejętność obserwacji i wyciągania z nich wniosków. Jest to również odpowiedź na wymagania zawarte w nowej podstawie programowej: projektuje i przeprowadza doświadczenie, uczeń zapoznaje się z prawidłową ilustracją doświadczenia.
-Zdjęcia doświadczeń ułatwiają zapamiętanie obserwowanego efektu i przypomnienie go w trakcie np. lekcji powtórzeniowej.
-Inne ilustracje zamieszczone w podręczniku mają nie tylko uatrakcyjnić korzystanie z niego, ale są również okazją do przekazania dodatkowych informacji, np. dla zainteresowanych uczniów.
-Element Przypomnij sobie – umożliwia powtórzenie wiadomości ze szkoły podstawowej.
-Opisowy i klarowny sposób wprowadzania nowych treści daje szansę uzupełnienia oraz usystematyzowania wiadomości.
-Rozwiązane krok po kroku przykłady obliczeniowe – rozwiną umiejętności rachunkowe uczniów.
-Na końcu każdego rozdziału zamieszczono Podsumowanie – zwięzłe streszczenie całego tematu oraz Pytania i zadania o różnym stopniu trudności – mogą być wykorzystywane w czasie lekcji powtórzeniowych oraz jako praca domowa.
-Na końcu każdego działu znajduje się Podsumowanie działu. Składa się ono z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.  Część teoretyczna zawiera kompendium najważniejszych treści i pełni funkcję diagnostyczną podczas powtarzania materiału. Umiejętność wyjaśnienia i rozwinięcia haseł zawartych w podsumowaniu może stanowić kryterium stopnia przyswojenia wiedzy ze zrozumieniem. Część praktyczna zawiera zadania, dzięki którym uczeń utrwala umiejętności obliczeniowe.Podręcznik uwzględnia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chemii i podkreśla jej znaczenie we współczesnym świecie.
-Element Warto wiedzieć – pogłębia wiedzę i budzi zainteresowanie przedmiotem.
-Infografiki – ułatwiają zrozumienie i zapamiętanie nowych treści."

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:170x240 mm
  • Liczba stron:256
  • Oprawa:Miękka
  • ISBN-13:9788302182433
  • Data wydania:9 sierpień 2019
  • Numer katalogowy:406464

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.