Paluszek - zabawka edukacyjna w kartonowym pudełku.

okładka

Paluszek - zabawka edukacyjna w kartonowym pudełku.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS


Paluszek – zabawka ukierunkowana na kształcenie i rozwój zdolności manualnych (palce obu rąk) oraz rozwój zmysłów, stymulację i koordynację pracy obu półkul mózgowych, koordynację ruchowo – wzrokową.

Dla kogo jest zabawka Paluszek?
Dla dzieci i dorosłych, do domowej rozrywki, do wykorzystania w edukacji przedszkolnej i szkolnej, jak również w terapii zaburzeń w sferach percepcji wzrokowej, motorycznej oraz koordynacji wzrokowo – ruchowej.

Cel
Celem zabawy z Paluszkiem jest wzmocnienie koncentracji i uwagi, odbiór sensoryczny, pobudzenie kreatywności, wdrożenie do wysiłku, relaks.

Wykonanie
Paluszek to czarne pudełko optymalnej wielkości i o takim kształcie, by zmieściło się w dłoni dziecka. Dolna część pudełka wykonana jest z nietransparentnego plastiku z 37 otworami wielkości opuszka palca. Górna część to transparentna pokrywa montowana z podstawą na zatrzaski do wielokrotnego otwierania i zamykania. W środku znajdują się 24 plastikowe kulki w 4 kolorach.

Przykładowe zasady gry
Dla 1-2 osób – grający wybierają jedną kartę z układem kolorowych kulek i opuszkami palców przekładają kulki w otworach podstawy tak, aby odtworzyć wzór z karty. Można tworzyć własne wzory, a następnie utrwalać je kredkami lub flamastrami na kartach blanko. Można także wymieniać się kartami. Na karcie blanko można przygotować niepełny wzór dla drugiego gracza, który ma go ułożyć i uzupełnić.

Gracze losują po 1 karcie, w czasie 1-3 min. dokładnie przyglądają się jej, zapamiętują układ, a następnie zakrywają kartę i przystępują do odtworzenia wzoru; wygrywa ten, kto pierwszy ułoży prawidłowo wzór.Zabawka Paluszek inspiruje także do samodzielnego opracowywania zasad nowych gier.

Wymiary pudełka: 155 x 155 x 53 mm.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:155x155 mm
  • ISBN-13:5900238764994
  • Data wydania:12 kwiecień 2013
  • Numer katalogowy:439637

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.