Profesjonalna obsługa klienta. Przedstawiciel handlowy, sprzedawca, kasjer

OSZCZĘDZASZ 26,70 ZŁ

okładka

Profesjonalna obsługa klienta. Przedstawiciel handlowy, sprzedawca, kasjer

30% taniej

Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx11,99 zł
Kurier Pocztex 48h9,99 zł
Paczka w Ruchu6,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć 5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1-2 dni robocze

OPIS

Jest to podręcznik szkoleniowy dedykowany wykładowcom, trenerom i nauczycielom prowadzącym szkolenia w powyższym obszarze. Zawiera teorię oraz praktyczne przykłady, ćwiczenia, testy i źródła prawne. Bogata literatura przedmiotu, liczne fotografie i ilustracje uatrakcyjniają podręcznik. 63 źródła bibliograficzne oraz 34 internetowe. Przypisy dolne oraz 4 recenzje wydawnicze (w tym 3 profesorów). 14 konsultantów merytorycznych wymienionych z imienia i nazwiska (teoretycy i praktycy przedmiotu - większość to właściciele instytucji szkoleniowych).
Fragmenty z recenzji wydawniczych książki pt. „Profesjonalna obsługa klienta. Przedstawiciel handlowy, sprzedawca, kasjer” wydanej w 2020 roku przez Knowledge Innovation Center sp. z o.o. w Zamościu.
„Na szczególną uwagę w recenzowanej publikacji zasługuje fakt, iż Autorzy doskonale połączyli teorię z praktyką zarządzania oraz profesjonalną obsługą klienta. Bogata literatura przedmiotu oraz jej wnikliwa analiza w konfrontacji z wypowiedziami licznych ekspertów oddają wyjątkowy charakter podręcznika, który dedykowany jest przedsiębiorcom, handlowcom oraz wykładowcom i instytucjom szkoleniowym. Świetny materiał dydaktyczny, bogato dopełniony licznymi ćwiczeniami, testami, przykładami i argumentami. Najnowsze uwarunkowania prawne stanowią o adekwatności treści, na tle obowiązujących ram i standardów. Z całą pewnością jest to ambitne dzieło, po które warto sięgnąć, doskonaląc sztukę zarządzania, sprzedaży oraz edukacji.”
prof. dr hab. Paweł Czarnecki, MBA, DBA, Dr h.c.

“Całość recenzowanej publikacji sprawia wrażenie, iż mamy do czynienia z doskonale przygotowanym podręcznikiem szkoleniowym, który może stać się przydatnym narzędziem dla kadry dydaktycznej szkolącej pracowników z branży handlowej. Warto podkreślić widoczny profesjonalizm autorów, którzy znają się na tytułowych zagadnieniach nie tylko od strony teoretycznej. Duże doświadczenie zawodowe daje im znaczną przewagę nad teoretykami rynku, pozwalając tworzyć materiały szkoleniowe uwzględniające własne doświadczenia, a przez to bezcenne dla każdego zainteresowanego przedmiotową tematyką. Reasumując, stwierdzić należy, iż recenzowana publikacja jest udaną próbą opracowania niezwykle ważnego z punktu widzenia współczesnego życia gospodarczego zagadnienia. Handel jest, był i pozostanie bowiem filarem światowej gospodarki, czego najlepszym przykładem są nasze doświadczenia w dobie pandemii.”
dr hab. Waldemar Bednaruk, prof. KUL

„Godny polecenia, doskonale redagowany podręcznik szkoleniowy, który dedykowany jest wykładowcom i uczestnikom szkoleń w obszarze sprzedaży, wraz z praktyczną obsługą kas fiskalnych oraz urządzeń peryferyjnych. Autorzy odnoszą swe rozważania do przykładów znanych polskich i światowych marek oraz biznesowych refleksji ich założycieli. Na uznanie zasługuje koncentracja na etycznym wymiarze zarządzania oraz sprzedaży. Wyjątkowo skrupulatna analiza literatury przedmiotu oddaje charakterystyczny przekaz, który profesjonalnie konfrontowano z praktycznym wymiarem pracy menedżerów i handlowców wszystkich szczebli struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Autorzy dzielą się osobistymi doświadczeniami, które są prawdziwie imponujące. Na kanwie tej wiedzy, opracowano i przywołano wiele technik oraz metod obsługi klienta. Interesujące testy osobowości oraz proponowane ćwiczenia, w znacznej mierze ubogacają i wyróżniają tę publikację. Skrupulatne omówienie praw i obowiązków podatnika oraz kasjera, oparte o najnowsze uwarunkowania prawne, które umieszczono w załączeniu, potwierdza niezwykle praktyczny wymiar niniejszego podręcznika. Jest to zatem wyjątkowe kompendium wiedzy, ze wszech miar godne polecenia wszystkim ambitnym „inżynierom sprzedaży”.”
dr Janusz Pikulski, prof. WSE

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:163x240 mm
  • Liczba stron:312
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788395054006
  • Data wydania:9 grudzień 2020
  • Numer katalogowy:448340

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.