Sekret.

okładka

Sekret.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Książka Sekret to absolutny bestseller ostatniego roku i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA.  W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów "USA Today", "New York Times" i "The Wall Street Journal".

Sekret jest wydawany w 38 krajach na świecie w 20 językach. Do dzisiaj sprzedano prawie 9 milionów książki i dvd!

Wydany w Hiszpanii w czerwcu tego roku Sekret osiągnął już nakład ponad 275 tysięcy egzemplarzy! Podobnie w Niemczech - 245 tysięcy, w Holandii sprzedano ponad 200 tysięcy egz., a w Islandii kupiło Sekret 5% populacji!

Zapytacie pewnie, co tak cennego może zawierać Sekret, że cieszy się aż tak ogromną popularnością? Otóż ta książka opowie Ci historię o niesamowitej mocy, którą w sobie posiadasz. Moc ta, wypływa z Prawa Przyciągania (i nie chodzi tu o ciążenie ziemskie).

Prawo Przyciągania opisane w Sekrecie mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli - i nie ma od tego wyjątku. Każda ludzka myśl, do tego połączona z emocjami lub uczuciami dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz.

Według Prawa Przyciągania, jeśli skupiamy na czymś swoje myśli, jeśli wciąż i wciąż o czymś myślimy, w końcu wydarzy się to w naszym życiu.

I na tym właśnie polega Sekret  wszystkiego, Sekret  nieograniczonego szczęścia, miłości, zdrowia i bogactwa. Sekret jasno tłumaczy Prawo Przyciągania i daje wiedzę jak osiągnąć - świadomie i bez wysiłku - szczęśliwe życie.

Orędowniczką i ambasadorką Sekretu jest Ophra Winfrey, natomiast losy autorki, Rhondy Byrne są najlepszym dowodem na pozytywne działanie Sekretu. Jeszcze dwa lata temu Rhonda była załamana po śmierci ojca i przeżywała depresję spowodowaną pracą a jej relacje z najbliższymi i przyjaciółmi nie przedstawiały się najlepiej. Dzisiaj Rhonda Byrne jest wymieniana w gronie 500 najbardziej wpływowych ludzi w Stanach Zjednoczonych, ma świetne stosunki z córką i grono wiernych przyjaciół. I już w Polsce kilkuset tysięcy ludzi oczekujących z niecierpliwością na Sekret.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:135x175 mm
  • Liczba stron:216
  • Oprawa:twarda
  • ISBN-13:9788375340204
  • Data wydania:16 listopad 2007
  • Numer katalogowy:46441
Ponadczasowy przekaz, wspaniała książka. WARTO!

Polecam wszystkim zainteresowanym zakup książki. Zawiera w sobie bardzo głęboki, ponadczasowy przekaz. Człowiek doznaje olśnienia jak rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Gorąco polecam!

Autor: AdA Data: 20.11.2007
Ciekawa.

Dla nowicjusza problematyki to całkiem niezła książka.
Pozostałym też polecam przeczytać.Książka warta tej ceny.
Szkoda tylko, że autorzy słowem nie wspomnieli ,że to wszystko co opisali to nic innego jak Huna czy dla bardziej wtajemniczonych Mapa Skarbów.Sumując to taki duży cichy plagiat ale niezle , sprytnie ujęty w formie dla zatarcia źródła ,czyta sie dobrze choć cytaty są do znudzenia powtarzane .Co najwyżej jeden lub drugi mądrala dobierał inne słówka.Tak na dobrą sprawę nie wiem czym ten Zachód tak się podniecał.

Autor: ROMAN SKAłECKI Data: 10.12.2007
"SEKRET' jest bardzo inspirujacą pozycja w bibliotece każdego, kto dąży do SAMOREALIZACJI

Choć wiedza zawarta w Sekrecie może wydawać się wszem i wobec znana, niektórzy mogą nawet uznać tę książkę za cichy plagiat, to jednak wiadomym jest wszem i wobec, że człowiek uczy się przez POWTÓRZENIA, i prawdopodobnie dla wielu z nas, czytelników, jest to książka,która wielokrotnie wywoła potężna ACHA!!! zrozumienia i świadomości, kiedy coś wreszcie kliknie w naszym umyśle.Polecam, warto przeczytać nawet jeśli wydaje Ci się , że WIESZ, tak samo jak warto obejrzeć film nakręcony na podstawie tej książki, o takim samym z resztą tytule.

Autor: ANowa9 Data: 10.01.2008
KAZDY POWINIEN JA MIEC W DOMU !!!

Książka jest niesamowita, warto ja przeczytać. Na początku wydawała mi się bardzo psychiczne i równocześnie intensywna. Jest bardzo ciężko zmienić swoje myślenie, ale od kiedy myślę tylko o dobrych rzeczach czuje się dużo lepiej. Polecam

Autor: yaudy Data: 08.04.2009

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.