Za chwilę będę uczniem. Uczę się pisać, czytać i liczyć.

OSZCZĘDZASZ 4,00 ZŁ

okładka

Za chwilę będę uczniem. Uczę się pisać, czytać i liczyć.

10% taniej
Inpost Paczkomaty 24/712,99 zł
Kurier Inpost12,99 zł
Kurier FedEx16,99 zł
Orlen paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność:2-3 dni robocze

OPIS


Książka przeznaczona jest dla rodziców dzieci przygotowujących się do podjęcia obowiązku szkolnego. W publikacji znajdują się zadania rozwijające słownictwo, uwagę słuchową, percepcję wzrokową, grafomotorykę, umiejętności czytania i liczenia, a także spostrzegawczość i koncentrację oraz doskonalące sprawność fizyczną. Moment rozpoczęcia nauki w szkole i podjęcia nowych obowiązków wynikających z roli ucznia to niesamowicie ważny czas w życiu zarówno dziecka, jak i jego bliskich. W dużej mierze to od rodziców zależy nastawienie dziecka do nauki i szkoły. Odpowiednia motywacja i systematyczna praca to klucz do sukcesu. Dzięki tej publikacji rodzic może wesprzeć swoje dziecko w różnych sferach rozwoju jeszcze przed pójściem do szkoły. Znajdziemy tu propozycje zadań, które pozwolą rozwijać i sprawdzać kompetencje przyszłego pierwszoklasisty. Umożliwi to wychwycenie ewentualnych deficytów, które zawsze można uzupełnić. Zadania zostały podzielone z uwzględnieniem ważnych obszarów rozwoju dziecka, takich jak rozwój fizyczny, społeczny, emocjonalny oraz intelektualny. Ich harmonijne doskonalenie się jest gwarancją sukcesu, a jednocześnie oznaką gotowości do podjęcia nauki w szkole. Całościowy rozwój dziecka uzależniony jest od postępów w różnych sferach. Rozwój fizyczny, rozwój społeczno-emocjonalny oraz rozwój intelektualny, na który składają się kompetencje grafomotoryczne, językowe, czytelnicze i matematyczne − każda z tych sfer jest ważna w rozwoju dziecka.
Harmonijny postęp w każdej z nich zapewni odpowiedni start w szkole, umożliwi podjęcie z powodzeniem nowych szkolnych obowiązków. W niniejszej publikacji każdej ze sfer rozwoju dziecka poświęciliśmy odrębny rozdział. Znajdują się tam ćwiczenia do wykonania przez dziecko, samodzielnie lub przy wsparciu rodzica, oraz informacje, jakie umiejętności są kształtowane lub sprawdzane.
Przygotowując dziecko do szkoły, warto sprawdzić, jak radzi sobie ono w różnych sferach rozwoju. Starać się systematycznie wdrażać i zachęcać je do samodzielnej pracy. Wspierać, ale nie wyręczać. Pozwoli to dziecku nabyć pewności siebie i przygotuje je do samodzielności w życiu, szkole, a kiedyś − w pracy. Na początek najważniejsze jest jednak pozytywne nastawienie do samej szkoły oraz konieczności podjęcia nowych obowiązków wynikających z roli ucznia.

Do wykorzystania przez rodziców dbających o wszechstronny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Znakomity sprawdzian gotowości szkolnej.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:210x280 mm
  • Liczba stron:152
  • Oprawa:Miękka
  • ISBN-13:9788385534174
  • Data wydania:17 wrzesień 2021
  • Numer katalogowy:498603

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o. PgSearcher