Cd mp3 nowy księżyc na wodzie.

OSZCZĘDZASZ 10,55 ZŁ

okładka

Cd mp3 nowy księżyc na wodzie.

30% taniej
Inpost Paczkomaty 24/711,99 zł
Kurier Inpost12,99 zł
Kurier FedEx12,99 zł
Orlen paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność:1-2 dni robocze

OPIS


Zadymiony klub, ulubione miejsce spotkań nieumarłych, ranczo po sąsiedzku, którego właścicielem jest potwór, czy wreszcie tajemniczy człowiek budzący swoją obecnością nieznane demony – te znakomite opowiadania odkryją na nowo świat, który myślicie, że znacie, i odsłonią ten mroczny, o którego istnieniu trudno wam będzie zapomnieć. Mort Castle, nazywany Charlesem Dickensem horroru, zabiera czytelnika w podróż, w której zło zdaje się czaić tuż za rogiem, by wyciągnąć na światło dzienne najciemniejsze skrywane pragnienia.
***
„»Nowy księżyc na wodzie« to jeden z najlepszych zbiorów opowiadań, jakie czytałem. Groza, którą serwuje w nim Mort Castle, jest nieoczywista i efektowna, a jednocześnie wysmakowana i poruszająca. Dla fanów gatunku – pozycja obowiązkowa!”
– Stefan Darda
***
„Opowiadania Morta Castle są przerażającą podróżą w mroczne umysły zwykłych ludzi, którzy mają dosyć swojego życia. Obowiązkowa lektura dla fanów Stephena Kinga i Raymonda Carvera”.
– NEWSWEEK.pl
***
„Zabawne, poruszające, zaskakujące i mroczne. Mort Castle jest pisarzem, który kocha gry słowne, ale jak każdy autor z prawdziwego zdarzenia pamięta, że nawet dla dzieci gra jest poważną sprawą”.
– Jack Ketchum, pisarz
***
„Mort Castle jest jednym z najlepszych autorów opowiadań wśród współczesnych pisarzy horrorów. Co więcej, jest jednym z najlepszych autorów opowiadań w ogóle”.
– Robert Weinberg, pisarz
***
„Tak, kradnę porównanie, ale zbiór opowiadań Morta Castle naprawdę jest jak pudełko czekoladek. Każdy kawałek jest smaczny i wspaniały na swój sposób i zmusza do natychmiastowego sięgnięcia po kolejny”.
– F. Paul Wilson, pisarz

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:140x125 mm
  • Oprawa:Miękka
  • ISBN-13:9788382711950
  • Data wydania:25 maj 2022
  • Numer katalogowy:514891

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.