Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami.

OSZCZĘDZASZ 74,70 ZŁ

okładka

Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami.

30% taniej
Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost10,99 zł
Kurier FedEx12,99 zł
Kurier Pocztex 48h11,99 zł
Orlen paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność:1-2 dni robocze

OPIS

Publikacja zawiera wzory pism procesowych najczęściej stosowanych na poszczególnych etapach postępowania rozpoznawczego, a także w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym. Każdy ze wzorów został opatrzony szczegółowym komentarzem, który pozwala na szerszą analizę znaczenia i zakresu stosowania poszczególnych instytucji wyrażonych w pismach procesowych, wskazując jednocześnie na praktyczne aspekty stosowania przepisów prawa materialnego oraz procesowego związane z danym pismem procesowym.
W opracowaniu ukazano zarówno formalne, jak i merytoryczne aspekty konstruowania pism procesowych na różnych etapach i w różnych rodzajach procesu cywilnego, postępowania nieprocesowego (w tym w sprawach rejestrowych), a także w postępowaniach pomocniczych.
W piątym wydaniu uwzględniono zmiany dotyczące m.in.: • sposobu wnoszenia wniosków dotyczących podmiotów podlegających wpisowi do rejestru przedsiębiorców, • terminu wniesienia zarzutów od nakazu zapłaty oraz ograniczenia wysokości opłaty od zarzutów w postępowaniu nakazowym, jeśli nakaz został wydany przeciwko konsumentowi.
Korzystając z książki, czytelnik ma możliwość:
- zapoznać się ze sposobami konstruowania twierdzeń, wniosków dowodowych i innych oświadczeń stron; - zweryfikować prawidłowość ustalenia opłaty od poszczególnych pism procesowych w zależności od ich przedmiotu, rodzaju sprawy i etapu postępowania, w którym zostały złożone; - poznać dodatkowe istotne aspekty dopuszczalności i dokonywania czynności w formie pism procesowych, takie jak: określenie osób uprawnionych, terminy, podstawy złożenia.
Książka zainteresuje adwokatów i radców prawnych, a także aplikantów, którzy w swojej pracy zawodowej sporządzają pisma w postępowaniu cywilnym.
Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.postepowanie-cywilne-wzory-wydanie-5.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można mody?kować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Liczba stron:896
  • Oprawa:twarda
  • ISBN-13:9788382865585
  • Data wydania:1 wrzesień 2022
  • Numer katalogowy:530752

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.