Ręka mistrza.

okładka

Ręka mistrza.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Ręka mistrza to ujmująca, fascynująca historia człowieka, który po dziwnym wypadku odkrywa u siebie niezwykły talent do malowania. Zaczyna nowe życie na Duma Key, przy zachodnim wybrzeżu Florydy, wyludnionym terenie, częściowo plażowym, częściowo porośniętym, które jest w posiadaniu patronów sztuki, których córki bliźniaczki zaginęły w latach '20 XX wieku. Duma Key to miejsce, gdzie poza sezonowe huragany rujnują życie a potężne prądy wabią zagubione i umęczone dusze.

To właśnie miejsce inspiruje Freemantle'a do malowania fantastycznych zachodów słońca, a dodając surrealne objekty, tchnie on w obrazy powiew świeżości. Lecz wkrótce stają się one prorocze. Jego bolące ramię zaczyna sięgać i widzieć daleko. A obrazy staną się niebezpieczne dla tych, którzy je kupili. Freemantle wie, że jedynym sposobem na wyjaśnienie sprawy jest wykrycie, co stało się z bliźniaczkami - i jaki sekret kryje dziwna, stara kobieta z kluczem.

Opowieść ta mówi o przyjaźni, o więzach między ojcem i córką. O pamięci, prawdzie i sztuce. To także metafora życia i inspiracja pisarza, badanie natury, siły i wpływu fikcji.

Książka miała premierę w USA w styczniu 2008. W pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła się na 1-szym miejscu listy bestsellerów "New York Times" i utrzymywała na niej aż do kwietnia.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:140x200 mm
  • Liczba stron:640
  • Oprawa:miękka ze skrzydełkami
  • ISBN-13:9788374698368
  • Data wydania:20 grudzień 2008
  • Numer katalogowy:62129

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
warto

świetny wciągajacy i przerażający horror. autor pokazał klasę. i pióro. naprawdę warto się pobać.

Autor: anka raczej Data: 29.09.2008
Mistrz grozy powrócił

Można stwierdzić, że zbyt dużo w powieściach Kinga wątków autobiograficznych. Można również stwierdzić, że są one wyeksploatowane i mało zaskakujące. Teoretycznie można wszystko. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że „Ręka mistrza” jest kolejnym świadectwem wyjątkowego talentu Kinga, a powieść którą oddał w ręce swoim „Notorycznym Czytelnikom” jest po prostu świetnym, trzymającym w napięciu do 638 strony, thrillerem.

Autor: ezer s Data: 05.11.2008
!

Powies Kinga zachwyca King is king

Autor: Maksymilian Zimoch Data: 05.01.2009

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.