Osiedle Promieniste.

okładka

Osiedle Promieniste.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Osiedle Promieniste to całkiem normalne japońskie blokowisko. Mieszkańcy pracują, bawią się, chodzą do szkoły, żyją i umierają... Ostatnio zwłaszcza umierają, gdyż liczba samobójstw w tej dzielnicy jest niewiarygodnie wysoka. Czy to przytulne osiedle na przekór swojej nazwie skrywa jakąś mroczną tajemnicę?

Inio Asano w Osiedlu Promienistym ociera się o realizm magiczny, zaglądając do najciemniejszych zakamarków ludzkiej duszy i poddając swoistej analizie oraz krytyce dzisiejsze społeczeństwo. Jego szczegółowa kreska jest niebywale czytelna, a drugi plan zaskakuje abstrakcyjnymi żartami.

Inio Asano urodził się w 1980 roku. Pochodzi z prefektury Ibaraki, karierę komiksową rozpoczął w 1997 roku, a w 2001 zdobył nagrodę GX dla nowych talentów. Cechą charakterystyczną jego twórczości są szczegółowo zagospodarowane tła, na drugim planie można odnaleźć żarty czy ukryte przesłania. Asano w nienachalny sposób wplata w rysunki komiksowe elementy fotografii. Jeden ze stworzonych przez niego bohaterów, surrealistyczny ptaszek Punpun, już stał się swoistą ikoną popkultury - w Japonii sprzedawane są gadżety z jego podobizną.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Osiedle Promieniste
 • Format:150x210 mm
 • Liczba stron:216
 • Oprawa:miękka
 • Papier:kredowy
 • ISBN-13:9788360740538
 • Data wydania:19 listopad 2010
 • Numer katalogowy:147419

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
Refleksyjna

Niezwykła. Eteryczna. Oderwana od ziemi. Zatrzymuje. Wypełnia ciszą.

Autor: Dominika Popławska Data: 10.06.2012
Osiedle Promieniste z nieciekawym widokiem na przyszłość

Autor podzielił mangę na prolog, trzy opowieści składające się dodatkowo z rozdziałów i epilog. Niby są to oddzielne historie mieszkańców Promienistego, jednak łączą się ze sobą. Pierwsza, Dokąd zmierzasz błyszcząca gwiazdko?, to historia mangaki, może nawet samego Inio Asano. Mężczyzna przeżywa kryzys twórczy, do tego jego dziewczyna jest w ciąży, a koledzy z uczelni urządzają całonocne libacje. Dla mangaki nie ma już miejsca pomiędzy nimi – przecież przyszły ojciec powinien być odpowiedzialny za rodzinę. Ale tak trudno wszystko ogarnąć. Czy spadająca gwiazda jest w stanie spełnić jego życzenie? Więcej na http://www.monime.pl/osiedle-promieniste/

Autor: Monika Kilijańska - Monime.pl Data: 14.01.2019

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2019 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2019 Prószyński Media Sp z o.o.