Biegun.

okładka

Biegun.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Biegun to historia trójki przyjaciół – Tomasza, Jana i Mateusza, których drogi rozeszły się wraz z wkroczeniem w dorosłość. Kiedy wiele lat później Mateusz ulegnie wypadkowi w górach Jan postanowi ściągnąć Tomasza do rodzinnego miasteczka. Jednak wspomnienia wspólnych eskapad to za mało by wyrwać przyjaciela z pourazowej traumy. Potrzeba wyzwania w postaci realizacji szalonego planu z dzieciństwa – podróży na biegun północny. Przy pomocy mieszkańców miasteczka, swojej asystentki i skandynawskich inwestorów Tomasz udowodni, że można to zrobić nie opuszczając granic kraju, a wielkiego podróżnika można spotkać w przydrożnym warsztacie samochodowym.

*  *  *

Wychowałem się na komiksach. To właśnie komiksy były dla mnie inspiracją do podróżowania i wyboru stylu życia.

Marek Kamiński

W odróżnieniu od Włodzimierza Iljicza Zbrodniarza Lenina uznaję komiks za najważniejszą ze sztuk. W przypadku “Bieguna” mamy tu przepiękną opowieść o wytrwałości, miłości i pokonywaniu (wydawałoby się) największych trudności. Przepięknie narysowane i takoż napisane. Sam chyba bym się nie wybrał, lecz odważniejszym polecam. Warto!

Kazimierz Staszewski

To chyba magia, że właśnie teraz po wieloletniej przerwie przeczytałem komiks. Lektura "Bieguna" jest jak teleport do czasów, kiedy żyło się kromką z masłem i chwilą.
To piękna opowieść o przyjaźni i marzeniach, idealna lektura do metra wypełnionego trybami machiny miejskiej. Ostrzegam jednak, "Biegun" może spowodować, że z tego metra wysiądziemy i udamy się w kierunku marzeń, których nie zrealizowaliśmy. Czytajcie bo może być za późno!

Adam Grzanka

Dużo dobrego komiksu, smaczne francuskie grafizmy, dojrzały, klimatyczny kolor – polecam bezwarunkowo.

Bogusław Polch

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Biegun
 • Format:210x300 mm
 • Liczba stron:64
 • Oprawa:miękka
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788392978770
 • Data wydania:14 maj 2012
 • Numer katalogowy:178024

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
Polecam

Akcja komiksu osadzona jest w polskich realiach, płynna narracja, czytelne i rozpoznawalne postacie bohaterów, szczegółowe przedstawienie drugiego planu, brak przemocy i wulgaryzmów (mogłem go dać do przeczytania mojej córce). Porządne komiksowe rękodzieło.

Autor: Daniel Data: 07.09.2012
Trzeba przeczytac

Bardzo dobry komiks.Ciekawie opowiedziana historia.Podróżowanie niekoniecznie związane z wielką eskapadą.Może jest to historia o podróży a może o marzeniach.WCIAGA.

Autor: Marcin Pawlik Data: 12.11.2012
Sympatyczny komiks

Bałem się, że to będzie jakiś produkcyjniak, a było fajnie. Ciekawa historia, niezłe dialogi, miły humor, rysunek przypominający Kosmicznego detektywa.
Gildia na piątkę.

Autor: Jakub Szymczak Data: 22.08.2014

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2019 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2019 Prószyński Media Sp z o.o.