Kłamca - Viva L`Arte (twarda oprawa).

okładka

Kłamca - Viva L`Arte (twarda oprawa).

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Kłamca: Viva l’arte to samodzielna historia osadzona w literackim uniwersum stworzonym i opisanym w serii książek przez Jakuba Ćwieka.

Niebiańskie plany ustanowienia bezdomnego mężczyzny prorokiem nowej ery komplikują się, kiedy ten zostaje uprowadzony, a jego anioł stróż ginie. Kto stoi za porwaniem? Odpowiedź na to pytanie musi znaleźć tytułowy bohater, nordycki bóg Loki. Próby rozwikłania zagadki zaprowadzą go do nowojorskich kanałów, będących siedzibą tajemniczej i przerażającej sekty, oraz do pewnego artysty, który posiadł umiejętność malowania najprawdziwszej prawdy... a za nią płaci się najwyższą cenę.

Składający się z dwóch zbiorów opowiadań (Kłamca, Kłamca 2: Bóg Marnotrawny) i dwóch powieści (Kłamca 3: Ochłap Sztandaru, Kłamca 4: Kill’em all) cykl Jakuba Ćwieka koncentruje się na przygodach znanego z mitologii skandynawskiej boga kłamstwa i ognia, Lokiego, który, po tym jak niebiańskie zastępy zniszczyły Walhallę, swoje usługi zaoferował Aniołom w zamian za walutę niezwykłej wartości – pióra pochodzące z ich skrzydeł. Od tej pory tropi inne, podobne sobie bóstwa, rozprawia się z demonami i niegodziwcami, częstokroć stosując metody, jakie nie przystoją sługom Wszechmogącego.

Książki Jakuba Ćwieka spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony czytelników, jak i krytyki.

Jakub Ćwiek – jeden z najpopularniejszych polskich twórców literatury fantastycznej. Z zawodu pisarz, publicysta, copywriter i scenarzysta, hobbystycznie aktor i reżyser teatralny. Znawca i miłośnik popkultury. Czterokrotnie nominowany do najbardziej prestiżowego lauru fantastycznego w Polsce – nagrody imienia Janusza A. Zajdla. W 2010 roku osobiście poznał Bruce’a Willisa.

Dawid Pochopień – artysta-plastyk, ukończył Edukację Artystyczną na wydziale UAM w Poznaniu na kierunku malarstwo i rysunek. Obronił dyplom magisterski z dziedziny ilustracji książkowej i komiksu. Na co dzień zajmuje się malarstwem, rzeźbą, ilustracją książkową i komiksem.

Grzegorz "Gino" Nita – częstochowski rysownik, komiksiarz, twórca filmów i animacji. Absolwent Edukacji Artystycznej na AJD w Częstochowie. Współzałożyciel zina komiksowego "CzkaFka" oraz Wytwórni Filmowej Chacifde. Autor komiksów z serii Banzaj. Słowiański western kung fu. Zajmuje się grafiką reklamową, projektowaniem oraz ilustracją.

Oficjalna strona komiksu: http://www.wsqn.pl/klamca

Lista recenzji jest pusta

DODATKOWE INFORMACJE

 • Tusz/kolor:Grzegorz Nita
 • Seria:Kłamca
 • Format:230x300 mm
 • Liczba stron:68
 • Oprawa:twarda
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788363248475
 • Data wydania:22 październik 2012

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 200zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2018 Gildia Internet Services sp. z o. o and 2018 Prószyński Media Sp z o.o.