Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna.

okładka

Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Nazywam się Tomek Pstrągowski i opowiem wam o najbardziej żenującym okresie mojego życia.

Przed Państwem komiks, o którym wśród fanów gatunku jest głośno od kilku lat! Maciej Pałka, znany z bezkompromisowej twórczości komiksowej, muzyczny eksperymentator i poszukiwacz zilustrował autobiograficzną opowieść znanego dziennikarza, Tomka Pstrągowskiego.

Jak schudnąć 30 kilo? Prawdziwa historia miłosna to brawurowa autobiografia Pstrągowskiego, w której poznacie najbardziej skrywane tajemnice jego życia seksualnego i będziecie mogli kibicować w jego heroicznej walce ze zbędnymi kilogramami.

Komiks Pstrągowskiego i Pałki to brutalna gra z fikcją, która wyszła w serii "Nowy Komiks Polski". Małolaty z ostrymi snapami i opowieści o grach w słoneczko to przedszkole przy tej historii! Przesuwamy granice!

UWAGA! Komiks zawiera prawdę. Czasem.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Nowy komiks polski, Nowy komiks polski
 • Format:200x275 mm
 • Liczba stron:112
 • Oprawa:twarda
 • Papier:offsetowy
 • Druk:cz.-b.
 • ISBN-13:9788364638701
 • Data wydania:23 maj 2017
 • Numer katalogowy:328274

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
SLabe!!!

Strasznie to słabe!!!

Autor: David Data: 20.05.2017
To nie jest komiks o miłości

Historia autobiograficzna o miłości, stracie, niezaspokojonym pragnieniu... a może nie? Może o czymś zupełnie innym? To jest komiks, który odebrany bezrefleksyjnie będzie fajny, a po chociaż 30 minutach rozmyślania na temat tego co chciał powiedzieć autor, okaże się WYBITNY! Scenarzysta założył sobie jeden konkretny cel - zabawę z czytelnikiem w temacie prawdy i kłamstwa. Realizuje go bezkompromisowo i ambitnie, zmuszając do myślenia. Znakomita rzecz! Na YouTube mam dwa materiały dotyczące komiksu Tomka Pstrągowskiego i Macieja Pałki - "Jak schudnąć 30 kg? Prawdziwa historia miłosna" Reportaż https://youtu.be/8jQ3l7jr-BM Pełna rozmowa https://youtu.be/ayA_engrACU

Autor: Szymon Adamus Data: 29.05.2017
Ale żeby tęsknić za liceum - tego to nigdy nie zrozumiem

Tempo dyktowane przez narrację i doskonale wspierane przez rysunki silnie angażuje emocjonalnie, by potem dać chwilę na refleksję. Dzięki temu od komiksu trudno się oderwać. Chociaż na wielu poziomach identyfikacja z narratorem jest trudna, jestem w stanie zrozumieć głęboką potrzebę akceptacji i miłości i dotkliwą samotność wśród pozornych kontaktów międzyludzkich

Autor: Joanna Bernat Data: 29.05.2017
Należy powiedzieć o sklepie, o komiksie na razie nie mam wiele do powiedzenia.

Właśnie dostałem paczkę od Gildii. W dobrze zapakowanej paczce jest faktura, katalog komiksów i zamówiony komiks, całość zawinięta w folię bąbelkową. Tutaj nie mam zastrzeżeń. O samym komiksie nie napiszę tylko tyle, że został on bardzo ładnie wydany. Fajna rzucająca się w oczy, ale też niepozorna i prześmiewcza okładka + dobrej jakości papier. Mogę powiedzieć tylko tyle bo dosłownie przed chwilą paczkę otwarłem. Ale co do podejścia do klienta przez sklep mam kilka zastrzeżeń. Wstępna informacja mailowa, że komiks zostanie nadany 9 maja (zamówienie przedpremierowe złożone 10 kwietnia), a 10 maja powinien być u mnie. Dla mnie spoko. Ale dopiero 14 maja dostałem kolejnego maila w którym dostałem informację, że: "powodu problemów technicznych w drukarni ten tytuł ukaże się w sprzedaży dopiero po Festiwalu Komiksowa Warszawa czyli mniej więcej 23-24 maja". Problemy techniczne siła wyższa co do przesunięcia premiery nie mam zastrzeżeń. Ale informacja 4 dni później to już jest trochę niefajne, jeśli nie niepoważne (dowiedziałem się o obsuwie innymi kanałami więc też nie naciskałem na gildię). Dalej jest tylko ciekawiej. Księgarnia rzeczywiście zaczęła po Festiwali rozsyłać egzemplarze. Co mnie naprawdę oburzyło (i nie tylko mnie) to fakt, że komiks był wysyłany w kolejności ODWROTNEJ niż wpływały zamówienia. Tzn. im później komiks został zamówiony tym wcześniej dostało się go do rąk. Jedno proste przedpremierowe zamówienie, ewidentnie przerosło Gildię. Brak informacji przez 4 dni o tym, że premiera się przesunie (a na pewno wiedzieli o tym wcześniej) + pokpienie sobie z kupujących przez odwrócenie kolejki zamówień.... Nie będę tego dalej komentował.

Autor: Piotr Kita Data: 30.05.2017
ZRZUCANIE KILOGRAMÓW

Nie miałem zbyt wielkich oczekiwań odnośnie tego tytułu. Absolutnie genialna okładka to jedno, ale skrajnie uproszczona szata graficzna, choć mająca swój urok, sugerowała kolejny rodzimy eksperyment, których namnożyło się w ostatnich latach. Przeżyłem więc spore zaskoczenie, kiedy „Jak schudnąć 30kg?” okazało się iście rewelacyjnym albumem przedstawiającym bardzo osobistą historię o (nie do końca legalnym) internetowym związku i próbach jego przekucia w coś o wiele bardziej namacalnego.

Autor: Michał Lipka Data: 03.06.2017
Niezłe

Trochę trudno mi oceniać komiks, który tak wiele pokazuje wszystkich gówien, które doświadczyłem, będąc w LO. Wszystkie fajki za garażami, tanie wina, sesje Warhammerowe do wczesnych godzin porannych, smsy itd. To znaczna część mojej młodości, o której trochę już zapomniałem. Fabuła bardzo fajnie poprowadzona. Bardzo to schludnie ułożone, niewiele w tym scenariuszu takich przypadkowych momentów. Scenarzysta skomponował sobie melodię, którą potem odegrał razem z ilustratorem. Choć nieszczególnie podoba mi się maniera rysownicza Pałki, jest między twórcami jakaś chemia, która pozwala wznieść się tej opowieści ponad dachy naszych blokowisk. To dobra lektura, nieco nostalgiczna, jeśli ktoś rodził się w latach 70-tych, jak ja. Pstrągowski jest ode mnie o dekadę młodszy, ale mam wrażenie, że jego LO nie różniło się wiele od mojego, jego studia też nie były różne od moich, a moje kung fu wcale nie jest lepsze od jego kung fu...

Autor: Marcin Telega Data: 02.11.2018

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.