Ocalony Ćpunk w Kościele.

okładka

Ocalony Ćpunk w Kościele.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Po tej książce nigdy nie sięgniesz nawet po skręta. 

Wiecie czym jest klub 27? Amy Winehouse, Kurt Cobain, Jimi Hendrix, wszyscy oni zmarli z przedawkowania prochów mając właśnie 27 lat. Ja miałem 26, kiedy przestałem brać. Gdybym ćpał tylko rok dłużej, pewnie nie mógłbym teraz tego pisać. 

Przez jedenaście lat swojego życia liczyły się tylko narkotyki. Potrafiłem poświęcić dla nich wszystko. W 1990 roku nasz zespół, Maria Nefeli wygrał festiwal w Jarocinie. Miałem szansę zostać gwiazdą, ale byłem ciągle na haju, zapominałem o próbach i zostałem wyrzucony z grupy. Upadłem na samo dno, zamieszkałem na ulicy. Wydawało się, że nie ma już ratunku…
I wtedy Bóg nieoczekiwanie wyciągnął do mnie rękę. 
Teraz przyszedł czas, abym podzielił się swoją historią, by pokazać innym, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a cuda się zdarzają. 

ZOSTAŁEM OCALONY. NIE BOJĘ SIĘ O TYM MÓWIĆ.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Format:145x210 mm
  • Liczba stron:184
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788324032891
  • Data wydania:18 luty 2015
  • Numer katalogowy:264467

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

światło w mroku

Dowód na to, że Bóg działa i w ludzki sposób nie jest do pojęcia.
Ktoś na kim wszyscy postawiliby kreskę, a co najgorsze, on sam to zrobił wybierając drogę na dno. Ktoś taki może nazwać się Ocalony i może, z pokorą i ku wyższemu celowi, opowiadać o swoich zawirowaniach z narkotykami.
Bóg znalazł w nim moc, której sam się nie spodziewał.

Autor: Paulina Anka Data: 19.02.2015
Co się wydarzyło w życiu ćpuna

Punkrockowiec z duszą katolika napisał książkę, która do niczego nas nie przekonuje, nie stara się przeforsować swoich racji i wartości. On tylko opowiada, co się wydarzyło w jego życiu. I choć doświadczenia są dramatyczne, miejscami bardzo wstrząsające i bolesne, jak np. kiedy mieszkając w piwnicy obudził się podgryzany przez szczury, to jest to prawda, w którą nie śmiemy wątpić, jak w to, że ocalił go Bóg.

Autor: Pufka Data: 23.02.2015
niezbadane są wyroki boskie

Mówi się, że niezbadane są wyroki boskie i trudno w to nie wierzyć po przeczytaniu tej książki. Ocalony przez Boga Adam Sowa udowadnia swoimi doświadczeniami z okresu ćpania i świadectwem okresu wiary, że miłość i zamiary Boga są nie do przewidzenia. I to jest niesamowicie krzepiące w tej lekturze.

Autor: Lipka Data: 26.02.2015
Każdy zapomina

Każdemu z nas zdarzy się zapomnieć o tym, co w życiu ważne i istotne, co na co dzień pielęgnowane i oddać się grzechowi w całości. Chyba wszyscy wiemy, że łatwiej poddać się złu niż odnaleźć w sobie dobro, ale tylko dobro ma wartość. Andrzej Sowa swooją prostą, dosadną i szczerą narracją nas do tego przekonuje. Mnie przekonał.

Autor: Wernet Data: 26.02.2015

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.