Ponad wszystko.

okładka

Ponad wszystko.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne 17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię na wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa… Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa" planowana jest ekranizacja. Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman. Z ilustracjami męża autorki.

DODATKOWE INFORMACJE

    Seria:Uwaga Młodość
  • Format:135x210 mm
  • Liczba stron:328
  • Oprawa:miękka ze skrzydełkami
  • ISBN-13:9788327155313
  • Data wydania:18 maj 2016
  • Numer katalogowy:303320

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.