The Incredible 5 Team 2 Student's Book + i-ebook CD.

okładka

The Incredible 5 Team 2 Student's Book + i-ebook CD.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

W skład pakietu (Student's Pack) wchodzi podręcznik (Student's Book) oraz interaktywny eBook (Interactive eBook) będący cyfrową, w pełni interaktywną wersją podręcznika drukowanego. Podręcznik cyfrowy umożliwia wykonywanie ćwiczeń w interaktywnej formie, wysłuchanie ścieżek dźwiękowych, obejrzenie filmów. Pozwala także grać w gry językowe i korzystać z interaktywnego słowniczka. Na interaktywnym eBooku została zamieszczona także lekturka (Reader) w formie filmu animowanego z opcją wyświetlania tekstu.
he Incredible 5 Team to nowa seria podręczników do języka angielskiego dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Seria kładzie nacisk na aktywną naukę języka, oferując duży zasób ćwiczeń zróżnicowanych pod względem typu i stopnia trudności. Tematy i zadania zostały dobrane i opracowane w taki sposób, by zaciekawić uczniów i zachęcić ich do nauki. Wśród komponentów znajdują się podręczniki w wersji cyfrowej (interaktywne ebooki) oraz oprogramowanie do tablic interaktywnych.
Najważniejsze cechy serii: przejrzysty podział podręcznika na tematyczne moduły i sekcje dodatkowe; aktywna nauka języka dzięki żywym dialogom, ciekawym tematom, ćwiczeniom multisensorycznym, zadaniom z elementami dramy, piosenkom i grom; czytelna prezentacja zagadnień językowych - ramki zawierające: nowe słówka, zwroty przydatne w codziennej komunikacji, objaśnienia gramatyczne z przykładami; dział Skill Practice zamieszczony po każdym module podręcznika i zeszytu ćwiczeń; systematyczne powtórki materiału - sekcje Modular Revision; nauka poprzez zabawę - sekcje Fun Time; sekcje Across Cultures pozwalające uczyć na temat innych krajów i kultur; sekcje CLIL umożliwiające jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z innych dziedzin; sekcje Go Green dające okazję do kształtowania w uczniach poczucia odpowiedzialności za środowisko naturalne; sekcje Myths & Legends rozwijające wyobraźnię uczniów; elementy komiksu wyrabiające nawyk czytania dla przyjemności; wskazówki pomagające w samodzielnej nauce.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:The Incredible 5 Team
 • Format:20x280 mm
 • Liczba stron:128
 • Oprawa:miękka
 • ISBN-13:9781471528811
 • Data wydania:8 wrzesień 2016
 • Numer katalogowy:314954

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.