Loveless - 3 - Zagłada Blackwater.

okładka

Loveless - 3 - Zagłada Blackwater.

Nakład produktu jest wyczerpany

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Ruth Cutter nie chciała, by jej życie potoczyło się w ten sposób.

Gdy jej mąż, Wes, pojechał na wojnę domową została w domu, by wspierać miasto, Blackwater, w walce z brutalną okupacją jankesów. I zapłaciła za to straszliwą cenę. Wypędzona z domu uciekła na wzgórza, gdzie razem z Wesem, który powrócił po latach bitew i niewoli, knuli plany zemsty na tych, którzy ich skrzywdzili. Zarówno na rebeliantach jak i jankesach. Wkrótce Wes stał się szeryfem Blackwater, a Ruth znalazła szczęście w jego ramionach. Dopóki zdrada nich nie rozłączyła. Rudowłosa diablica pragnie tylko jednego – zemsty na mieście, które po raz kolejny odebrało jej męża. By ją wywrzeć, musi stawić czoła horrorowi ze swej przeszłości i zawrzeć niezwykły sojusz z jednym ze sprawców jej niedoli – podczas gdy inny rozpętuje nad Blackwater prawdziwe piekło.

Ruth potrafi jednak być równie okrutna, jak mężczyźni. A gdy skończy, to, co zaczęła, południe ponownie spowije łuna ognia...

Zdobywca nagrody Eisnera, scenarzysta Brian Azzarello (100 Naboi,  Batman: Rozbite miasto,  El Diablo) oraz artyści Danijel Zezelj (El Diablo, Call of Duty: The Wagon, Luna Park) i Werther Dell’Edera przedstawiają ociekającą krwią epicką opowieść z Dzikiego Zachodu.

DODATKOWE INFORMACJE

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
rEWELACYJNY SKLEP

Komiks-5,A sklep-rewelacja

Autor: Waldemar Nowakowski Data: 29.01.2010
Znakomity!

Dobry, męski, klasyk gatunku. Cała seria godna i warta polecenia. Sklep i obsługa klienta na najwyższym poziomie, zakupy tutaj to czysta przyjemność.

Autor: deczart Data: 19.12.2013

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2020 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2020 Prószyński Media Sp z o.o.