Klasyka polskiego komiksu - 1 - Kajtek i Koko w kosmosie (wyd. III).

okładka

Klasyka polskiego komiksu - 1 - Kajtek i Koko w kosmosie (wyd. III).

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Pierwsze pełne wydanie najdłuższego polskiego komiksu.

Album Kajtek i Koko w kosmosie zapoczątkował przed laty wydawanie klasyki polskiego komiksu w Wydawnictwie Egmont. Historia edycji ponad tysiąca dwustu pasków komiksowych jest długa i równie zajmująca jak sama opowieść. Najdłuższy polski komiks pierwotnie ukazywał się na łamach "Wieczoru Wybrzeża" w latach 1968–1972. Następnie wydawcy próbowali zebrać rozproszone fragmenty dzieła, lecz dopiero w niniejszym albumie udało się odtworzyć z pierwodruków prasowych i uporządkować wszystkie kosmiczne perypetie Kajtka i Koka.

Komiks Janusza Christy w fascynujący sposób opowiada o przygodach tytułowych bohaterów uczestniczących w eksperymencie profesora Kosmosika. Zwariowany naukowiec wysyła ich z ekspedycją do gwiazdozbioru Oriona. W jej trakcie przyjaciele poznają mieszkańców odległych planet i ich zwyczaje, ryzykują życie, przeżywają odmienne stany świadomości, ale ostatecznie pozostają pełnymi humoru i optymizmu chłopakami z Ziemi.

DODATKOWE INFORMACJE

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
rewalacja

błyskawiczna wysyłka,komiks świetnie wydany,polecam każdemu.

Autor: maciej bury Data: 12.06.2012
Mega!

Rewelacyjna i mega wielka opowieść. Komiks ma swoje lata ale jestem pod wrażeniem złożoności ukazanego świata. Polecam! Perfekcyjne wydanie

Autor: Jacek Data: 04.07.2012
Delikatne rozczarowanie

Niestety mimo świetnych rysunków i porządnego wydania ciężko przez to przebrnąć. Może to się podobało w latach 70, gdy było wydawane w paskach WW. Dziś już po kilkunastu stronach nuży i nie zatrzymuje uwagi. Chyba nic dziwnego, że Kajtek i Koko,nie przyjęli się tak jak Kajko i Kokosz. Na pewno ma wartość historyczną i kolekcjonerską, ale mi osobiście żadnej zabawy z czytania nie dostarczył.

Autor: Lesław Paprotka Data: 14.04.2017
Klasyk ziomeczki

Bardzo ładne czytelne, precyzyjne rysunki. Dobra fabuła, dobry humor. Ciekawe pomysły. Rzeczywiście trochę ciężko było przebrnąć w niektórych momentach, ale ostatecznie historia zapadła mi w pamięci. Bohaterów polubiłem. Było git.Wśród polskich komiksów najlepsze obok bogów z kosmosu czy fankiego,

Autor: Taki jeden Data: 12.05.2018

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2019 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2019 Prószyński Media Sp z o.o.