Mark Knopfler. Życie dla muzyki - 1 - Od Marka Knopflera do Dire Straits.

okładka

Mark Knopfler. Życie dla muzyki - 1 - Od Marka Knopflera do Dire Straits.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

W pierwszym tomie poznacie prawdziwą historię Marka Knopflera, od dnia jego narodzin w Glasgow, do powstania zespołu Dire Straits w Deptford.

Od jego pierwszych gitarowych akordów do nagrania albumu Communiqué na wyspach Bahama. Podążając za nim krok w krok, odkryjecie człowieka prostego i gitarzystę legendę.

*  *  *

...U zbiegu dwóch moich pasji jakimi są muzyka i rysunek, w roku 1995 zaistniał projekt, który żyje i dojrzewa w miarę moich badań i poszukiwań. Jest to szczegółowo i gruntownie udokumentowana, ilustrowana biografia Marka Knopflera - wokalisty, autora tekstów i gitarzysty Dire Straits - przedstawiona w formie komiksu. Będzie wydana w kilku tomach, jednak dziś nie mogę podać konkretnej daty publikacji kolejnej części. Pozycja ta jest - Jak muzyka Marka Knopflera - dziełem, które wykracza poza klasyfikacje: zarówno w zakresie literackim i obrazowym, jak i dziennikarstwa, ilustracji, komiksu i muzyki. Za pośrednictwem jego agenta Paula Crockforda zwróciłem się do Marka Knopflera o autoryzację. Muzyk, a także wielu z jego współpracowników, podkreślało już wartość artystyczną tego projektu. Mark przeczytał angielską wersję, przetłumaczoną na jego prośbę, i przekazał mi uwagi, które pozwoliły poprawić drobne błędy, wynikające z wcześniej opublikowanych źródeł.

Czuję się zaszczycony tym, co mi powiedział; było to najważniejsze zatwierdzenie mojej pracy.

Franck Thuillier

DODATKOWE INFORMACJE

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 200zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2018 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2018 Prószyński Media Sp z o.o.