Wir smart 3 Język niemiecki dla klasy 6 Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim. Szkoła podstawowa

okładka

Wir smart 3 Język niemiecki dla klasy 6 Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim. Szkoła podstawowa

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV-–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej.
Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.
Kurs Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumiewania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic między językiem polskim i niemieckim.
Kurs Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ją porównać z własną rzeczywistością.
Wir smart SMARTBUCH to rozszerzony zeszyt ćwiczeń oferujący szereg narzędzi umożliwiających skuteczną i przyjemną naukę. Bogactwo ćwiczeń i zadań do podręcznika Ćwiczenia i zadania utrwalające oraz systematyzujące wiedzę do każdego rozdziału podręcznika; Zestaw zadań leksykalnych, gramatycznych, trening pisania oraz zadania na rozumienie ze słuchu.
Lekcje z filmem W każdym module zostały zamieszczone cztery lekcje z filmami „FilmBOX”. Oglądając filmy, uczeń utrwala tematy przedstawione w danym module, a przy tym doskonale się bawi i poznaje życie codzienne swoich rówieśników z krajów niemieckojęzycznych oraz ich kulturę.
Lekcje z piosenką „Wir singen” Każdy rodział uatrakcyjnia lekcja z piosenką, której tekst odnosi się tematycznie do materiału danego rozdziału.
Kącik gier „Spielecke” Zestaw ćwiczeń wzbogaca w każdym rozdziale sekcja „Spielecke” składająca się z ćwiczenia do wykonania w parach.
Kompleksowa część ewaluacyjna Bist du schon fit in Deutsch? Dział ewaluacyjny zawierający osiem testów sprawdzających wiedzę leksykalną i gramatyczną; Fit-in-Deutsch-Training. Testy w formacie egzaminacyjnym skorelowane z treściami danego modułu podręcznika „Wir smart”; Übung macht den Meister Przykładowy arkusz egzaminacyjny dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej; Forma zadań odzwierciedla formę zadań egzaminacyjnych.
Interaktywny pakiet To dostęp do interaktywnych zasobów na platformie e-learningowej, zarówno w trybie pracy online, jak i offline, takich jak: Interaktywny zeszyt ćwiczeń; Interaktywny podręcznik.

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Wir Smart
 • Format:205x260 mm
 • Liczba stron:128
 • Oprawa:miękka
 • ISBN-13:9788380638785
 • Data wydania:3 wrzesień 2019
 • Numer katalogowy:409564

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.