Procedury oświatowe z wzorami dokum. Tom 1 w. 3. Tom 1. Prawo oświatowe i system oświaty

OSZCZĘDZASZ 19,90 ZŁ

NOWOŚĆ

okładka

Procedury oświatowe z wzorami dokum. Tom 1 w. 3. Tom 1. Prawo oświatowe i system oświaty

10% taniej

Inpost Paczkomaty 24/79,99 zł
Kurier Inpost9,99 zł
Kurier FedEx11,99 zł
Kurier Pocztex 48h9,99 zł
Paczka w Ruchu6,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć 5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1-2 dni robocze

OPIS

Publikacja obejmuje obszerny zbiór procedur stosowanych w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych oraz organach prowadzących i sprawujących nad nimi nadzór. Procedury wynikają zarówno z przepisów ustawy o systemie oświaty, jak i ustawy – Prawo oświatowe.
Dotyczą one takich zagadnień jak: – zakładanie, prowadzenie i likwidacja szkół oraz placówek publicznych i niepublicznych, – powierzanie i odwoływanie funkcji kierowniczych w oświacie, – obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązek szkolny i nauki, – kształcenie zawodowe, kształcenie specjalne i nauczanie indywidualne, – dotacje dla szkół i placówek oraz pomoc materialna dla uczniów, – kontrola zarządcza w placówce oświatowej, – system informacji oświatowej – procedura uzyskiwania danych dostępowych oraz bezpieczeństwo przekazywania danych do bazy SIO i pozyskiwania danych z bazy danych SIO, – rekrutacja do publicznych szkół i przedszkoli, – BHP w placówce oświatowej, – ochrona danych osobowych.
Każda procedura wskazuje odpowiednio: termin wykonania danego zadania, podmioty uczestniczące w jego realizacji, wzory dokumentów oraz podstawę prawną wraz z komentarze.
Praktyczny charakter publikacji podkreślają wzory dokumentów dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.procedury-oswiatowe-tom1-wyd3.wolterskluwer.pl(Link do innej strony) po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Można je modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Procedury zostały przygotowane w oparciu o opracowania znajdujące się w serwisie LEX Prawo Oświatowe.
Książka uwzględnia stan prawny wynikający ze zmian wprowadzonych przepisami rozporządzeń: – Ministra Edukacji i Nauki z 26.03.2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 561), – Ministra Edukacji Narodowej z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. poz. 493 ze zm.).

DODATKOWE INFORMACJE

  • Liczba stron:508
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788382239713
  • Data wydania:4 czerwiec 2021
  • Numer katalogowy:487066

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2021 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2021 Prószyński Media Sp z o.o.