Gramatyka. No problem! Angielski. Objaśnienia i ćwiczenia (poziom podstawowy A1-A2, średni B1-B2 i z.

OSZCZĘDZASZ 27,00 ZŁ

okładka

Gramatyka. No problem! Angielski. Objaśnienia i ćwiczenia (poziom podstawowy A1-A2, średni B1-B2 i z.

30% taniej
Inpost Paczkomaty 24/712,99 zł
Kurier Inpost12,99 zł
Kurier FedEx13,99 zł
ORLEN paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 1-2 dni robocze

OPIS

Naucz się gramatyki angielskiej na poziomie A1-C1, aby poprawnie wypowiadać się w tym języku w dowolnej sytuacji!
Gramatyka. No problem! Angielski zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy zawierający 210 stron podręcznik do nauki gramatyki z treścią wyselekcjonowaną z kursu Angielski. No problem!, w którym zostały przedstawione najistotniejsze tematy, przykłady zastosowania teorii w praktyce, ćwiczenia o rosnącym poziomie trudności wraz z odpowiedziami oraz tabele z czasownikami nieregularnymi. Podręcznik uzupełniają dwa kursy multimedialne: Gramatyka angielska. No problem! (do nauki treści z podręcznika) oraz Extreme English: Grammar (stanowiący zbiór dodatkowych ćwiczeń). W kursach multimedialnych znajdziesz prawie 4 700 różnorodnych ćwiczeń obejmujących wszystkie ważne tematy gramatyczne od poziomu podstawowego do zaawansowanego i praktyczne zastosowanie reguł gramatycznych, między innymi w oparciu o przykłady typowych zdań.
Materiał gramatyczny obejmuje: - wskazówki dotyczące poprawnej wymowy - odmianę czasowników: to be, to have - rodzajniki - dopełniacz saksoński - liczebniki główne oraz liczebniki porządkowe - zaimki osobowe, dzierżawcze, zwrotne - przymiotniki i przysłówki - czasy: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous, Present Perfect, Past Perfect, Present Perfect Continuous, Future Continuous - formy przyszłe (np. to be going to, will) - czasowniki modalne - czasowniki nieregularne - konstrukcję to be able to - stronę bierną - wyrażenia i czasowniki: would rather, to be to, I wish - mowę zależną - następstwo czasów - zdania warunkowe i czasowe.
Podstawowe typy ćwiczeń: - różnorodne testy wyboru, wymagające wybrania prawidłowej odpowiedzi spośród kilku podanych - uzupełnianie zdań o brakujące wyrazy lub wyrażenia - przekształcanie zdań - dopasowywanie podanych elementów do luk w tekście - przenoszenie elementów na stronie we właściwe miejsca.
Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com, w postaci ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo, w serwisie i aplikacji SuperMemo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręcznika może odbiegać od materiału kursu w SuperMemo.com – w kursie mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książce. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie SuperMemo.apps.
SuperMemo.com to między innymi: - indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline - synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami - oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

DODATKOWE INFORMACJE

  • Liczba stron:210
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788379842186
  • Data wydania:14 wrzesień 2022
  • Numer katalogowy:537207

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2024 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2024 Prószyński Media Sp z o.o. PgSearcher