Cyfrowy HR. Dział personalny w obliczu cyfrowej transformacji firmy

OSZCZĘDZASZ 29,70 ZŁ

NOWOŚĆ

okładka

Cyfrowy HR. Dział personalny w obliczu cyfrowej transformacji firmy

30% taniej
Inpost Paczkomaty 24/712,99 zł
Kurier Inpost12,99 zł
Kurier FedEx12,99 zł
Orlen paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność:1-2 dni robocze

OPIS

Publikacja jest pierwszą na rynku pozycją opisującą kompleksowo zagadnienia związane z cyfryzacją HR. Autorzy szczegółowo omawiają poszczególne aspekty procesu wdrażania rozwiązań cyfrowych, a także podkreślają kluczową rolę, jaką dział HR odgrywa w kształtowaniu nowej cyfrowej kultury organizacyjnej w firmie.
W monografii omówiono zagadnienia takie jak m.in.:
nowe role HR w procesie digitalizacji firmy, cyfrowe zarządzanie danymi personalnymi, analityka predykcyjna i algorytmy w HR, wpływ kluczowych technologii na zmiany w obszarze pracy.
Autorzy poruszają także etyczny aspekt transformacji cyfrowej, wskazując przykładowe dylematy związane z ochroną i wykorzystaniem danych osobowych, przejrzystością procesów czy dobrostanem pracowników.

Dzięki lekturze książki Czytelnik dowie się:
w jaki sposób należy zaplanować wdrożenie optymalnych rozwiązań w zakresie cyfrowego HR-u, które technologie będą w przyszłości oddziaływać w największym stopniu na obszar pracy oraz HR, czy zmiany technologiczne będą powodowały postępującą redukcję stanowisk pracy, czy w przyszłości pracownicy będą zarządzani przez sztuczną inteligencję.
Ważnym elementem treści książki są przytaczane przez autorów wyniki i wnioski płynące z najnowszych badań nad cyfryzacją HR, a także przykłady wdrożenia rozwiązań cyfrowych przez konkretne firmy oraz ich działy personalne.

Książka jest przeznaczona dla menedżerów HR oraz pracowników działów personalnych.. Będzie też cennym źródłem wiedzy dla pracowników naukowych i studentów kierunków związanych z HR, zarządzaniem, czy informatyką.

„Publikacja wpisuje się w rosnącą potrzebę merytorycznej dyskusji jak digitalizować HR, wobec wyzwań zmianującej się gospodarki i świata. W książce przedstawiano szeroki zakres narzędzi cyfrowych w HR, zjawisk towarzyszących cyfryzacji pracy i realizacji procesu HR. Autorzy ukazują szerokie możliwości cyfryzacji HR, naświetlają też jej „ciemną stronę” jak również proponują optymalne metody i narzędzia zarządcze w tym zakresie.”
dr hab. Marzena Fryczyńska, prof. SGH (fragment recenzji)

„Autorzy, zarówno swym doświadczeniem, jak i dorobkiem naukowym są gwarantem dobrej jakości publikacji. Książka stanowi krok na przód w obszarze cyfryzacji i jej implementacji w polskich organizacjach przy włączeniu służb personalnych. Pozwala ona się zainspirować oraz lepiej zrozumieć istotę problemów i procesów.”
dr hab. Izabela Warwas, prof. UŁ (fragment recenzji)

DODATKOWE INFORMACJE

  • Liczba stron:192
  • Oprawa:miękka
  • ISBN-13:9788383283678
  • Data wydania:4 kwiecień 2023
  • Numer katalogowy:550871

RECENZJEjak działają recenzje?

Lista recenzji jest pusta

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2023 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2023 Prószyński Media Sp z o.o.