My Hero Academia - Akademia bohaterów - 13.

OSZCZĘDZASZ 7,59 ZŁ

okładka

My Hero Academia - Akademia bohaterów - 13.

30% taniej
Inpost Paczkomaty 24/712,99 zł
Kurier Inpost12,99 zł
Kurier FedEx13,99 zł
ORLEN paczka8,99 zł
Odbiór osobisty0 zł

Przy płatności za pobraniem do ceny wysyłki należy doliczyć5,00 zł

Wysyłka zagraniczna

Dostępność: 24h

OPIS

Podczas egzaminu na tymczasową licencję bohaterską rozpoczyna się test w ratowania! Sprawna ocena sytuacji! Szybkość podejmowania decyzji! A przede wszystkim zdolność do współpracy z przyjaciółmi! Myślę, że te rzeczy bardzo się liczą… BOOOM! ŁAA! CO TO BYŁO?! CO?! PRZY MIEJSCU EWAKUACJI POJAWILI SIĘ ZŁOCZYŃCY?! Muszę jak najszybciej udać się tam z pomocą! PLUS ULTRA!

DODATKOWE INFORMACJE

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

RECENZJEjak działają recenzje?

MY ALMOST PERFECT SHOUNEN

„My Hero Academia” to w chwili obecnej jeden z największych hitów na polskim rynku mangowym, o czym świadczy zarówno częstotliwość jego wydawania, jak i fakt, że Waneko sięgnęło także po dodatki do serii. Ale czy można się dziwić popularności tej opowieści? Shouneny zawsze doskonale sprzedawały się na całym świecie, a to nie tylko wzorcowy przykład tego typu mangi, ale też i jeden z najlepszych jej przedstawicieli ostatnich lat. A zatem jeśli jeszcze nie znacie tej serii, nie zastanawiajcie się dłużej i poznajcie przygody Midoriyi i jego kumpli. Ale uwaga, całość tak wciąga, że nie będziecie mogli odłożyć jej na półkę, nawet jeśli będziecie mieli coś ważnego do roboty, więc żeby nie było, że nie ostrzegałem!

Autor: Michał Lipka Data: 09.08.2019
Walka o licencję

Zaprezentowane w tomie jedenastym wydarzenia, jak zostało to już wspomniane, kończą pewny etap opowieści, stając się początkiem nowej rzeczywistości. Realiów, w których bohaterowie nie są już postrzegani jako niezniszczalni i szybko potrzebują oni odbudować swój autorytet. Najlepiej jest wykorzystać do tego nowe pokolenie, które prędzej czy później i tak znajdzie się na pierwszej linii walki ze złoczyńcami. Zanim jednak to nastąpi, trzeba młodziaków odpowiednio przygotować i sprawdzić, którzy z nich nadają się do swojej roli. Służyć ma temu specjalny egzamin ukazany w dwunastej odsłonie, którego zdanie da uczniom tymczasową licencję bohatera. Tomik ten to przede wszystkim czysta akcja z malutką domieszką humoru. Autor nie pozwala tu odbiorcy nawet na ułamek sekundy nudy (na każdej stronie coś się dzieje), jednocześnie pokazując nam konsekwencje niedawnych wydarzeń i ich wpływ na młodych herosów (którzy szybką muszą dorosnąć do swoich nowych ról). Epizod ten rozciąga się również na większą część trzynastego tomiku. Tym razem jednak młodzi bohaterowie nie skupiają się na ataku, ale na obronie i ratowaniu niewinnych. Zadanie to odkryje ich braki oraz pokaże, że do zostania prawdziwym pełnoprawnym bohaterem jest jeszcze daleka droga. Autorowi udaje się tu całkiem dobrze zaprezentować różne podejście bohaterów do swoich niedoskonałości i tego, jak motywują się oni do dalszego rozwoju. Część miejsca poświęca on również na złoczyńców, którzy cały czas działają w cieniu i wyraźnie przygotowują się do czegoś większego. Wątek ten jest jednak ukazany całkowicie na marginesie i mocno skrótowej wersji...

Autor: POPKulturowy Kociołek Data: 22.02.2024

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2024 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2024 Prószyński Media Sp z o.o. PgSearcher