Wydział 7 - 1 - Operacja Totenkopf.

okładka

Wydział 7 - 1 - Operacja Totenkopf.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

Rok 1962, PRL, do życia zostaje powołana nowa jednostka w ramach struktur SB, Wydział VII Departamentu 4. Tajna grupa, która w zracjonalizowanym świecie ówczesnej Polski ma za zadanie zmierzyć się ze zjawiskami paranormalnymi.

Nowa seria komiksów autorstwa Tomasza Kontnego i Marka Turka. Zeszyt pierwszy, Operacja Totenkopf, z rysunkami Grzegorza Pawlaka, od września w księgarniach i kioskach.

Pierwszy zeszyt dostępny jest w dwóch wariantach okładkowych: okładkę wersji podstawowej narysował Grzegorz Pawlak, a wersji specjalnej - Robert Adler.

DODATKOWE INFORMACJE

ZOBACZ PRZYKŁADOWE PLANSZE

przykładowa plansza
przykładowa plansza
przykładowa plansza
dobry prezent.

super szybka przesyłka.towar dobrze zapakowany. polecam innym kupującym.

Autor: wiesław . Data: 02.10.2018
Nie porywa

Rzadko mam okazję czytać taki format. Wiec na początek za to plus. W sam raz na przejazd tramwajem, czy szybki look, kiedy many 5min wolnego. Rysunki... szału nie ma, ot poprawnie narysowane, ale narracja. Pomysł niezły, nawet dobry, ale sposób prowadzenia akcji, dialogi i brak opisów pozostawia sporo do życzenia. Może w kolejnych zeszytach rozkręci się.

Autor: Radosław Krzywicki Data: 28.05.2020
Polskie Archiwum X .

W salonie Empiku pośród krzykliwych, marvelowskich tytułów od razu rzucił się w oczy zeszyt Wydział7 "Operacja Totenkopf". Wyglądem przypominał "Kapitana Żbika", tytułem "Kapitana Klossa". Kupiłem bez zastanowienia, a po przeczytaniu pełne zaskoczenie! Polscy autorzy, a akcja komiksu dzieje się rzeczywiście w czasach kapitana Żbika, czyli w PRL-u, ale rozwiązywaniem przedziwnych, nawet paranormalnych spraw zajmuje się specjalnie powołana do tego sekcja Służby Bezpieczeństwa, czyli tytułowy Wydział7. Współpracuje z W7 nawet prawdziwy dominikanin , czyli Jakub Lange. Miejscem akcji jest Kortowo, obecnie dzielnica Olsztyna. Koszmary przeszłości, dawne zbrodnie i ich konsekwencje znajdują swój finał. Początek serii jest bardzo obiecujący, chętnie poznam ciąg dalszy.

Autor: Piotr Malicki Data: 22.04.2022

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

  • ups
  • paczkomaty
  • ruch
  • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2022 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2022 Prószyński Media Sp z o.o.