Amazing Spider-Man - tom 5 - Spisek klonów.

okładka

Amazing Spider-Man - tom 5 - Spisek klonów.

Produkt jest aktualnie niedostępny

Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila, gdy produkt się ukaże.

OPIS

W czasie swojej kariery Spider-Mana Peter Parker przeżył niejedną straszliwą stratę: żegnał bliskich, przyjaciół, a nawet wrogów. Ale co zrobi, kiedy ci, których niegdyś opłakiwał, powrócą z zaświatów? Już wkrótce ponownie ujrzy ukochane twarze, których nie spodziewał się już kiedykolwiek zobaczyć. A także śmiertelnych wrogów, którzy – jak miał nadzieję – pozostaną martwi. Mózgiem stojącym za owymi wskrzeszeniami jest przeciwnik, który kiedyś sklonował Spider-Mana: maniakalny Jackal! Mając u boku uwikłanych w tę intrygę sojuszników: Silk, Scarlet Spidera i Prowlera, Spidey stawi czoła jednej z najbardziej bolesnych chwil w swoim życiu. Jeśli Szakal pokona śmierć, czy życie pozostanie takie samo? 
 
Autorami scenariusza są Dan Slott, Christos Gage, Peter David, Robbie Thompson i Sean Ryan, a rysunki stworzyli Jim Cheung, Cory T. Smith, Ron Frenz, Giuseppe Camuncoli, Mark Bagley, Irene Strychalski, Jamal Campbell i Stuart Immonen. 

DODATKOWE INFORMACJE

  Seria:Marvel Now 2.0, Spider-Man
 • Format:167x255 mm
 • Liczba stron:468
 • Oprawa:miękka
 • Papier:kredowy
 • Druk:kolor
 • ISBN-13:9788328142077
 • Data wydania:20 listopad 2019
 • Numer katalogowy:410046

PRODUKT NALEŻY DO KATEGORII

RECENZJEjak działają recenzje?

MAKSYMALNE KLONOWANIE

Seria „Amazing Spider-Man” to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych komiksów na świecie i bodajże najpopularniejszy tytuł superhero w Polsce – kiedy wydawało go TM-Semic, osiągnął rekordowe 102 numery. Przez niemal trzy dekady obecności cyklu na polskim rynku ukazało się wiele niezapomnianych pajęczych eventów, ale żaden z nich nigdy nie doczekał się tak kompleksowej edycji, jak „Spisek Klonów”. Po raz pierwszy bowiem polscy czytelnicy mogą cieszyć się całym wydarzeniem wraz ze wszystkimi tie-inami. I to w jednym, potężnym (tak grubego samodzielnego tomu „Spider-Mana” też jeszcze na naszym rynku nigdy nie było!) albumie. A że jest to naprawdę świetna rzecz, fani pająka już mogą zacierać ręce.

Autor: Michał Lipka Data: 20.11.2019
Jest nieźle

Po pisarstwie Slotta nie spodziewam się za wiele, zwłaszcza że poprzednie tomy były koszmarne. Tutaj jest zdecydowanie lepiej, czyta się przyjemnie.

Autor: Marcin Majewski Data: 03.12.2019
Spisek klonów przeciwko czytelnikom

Sprawa z klonami podczas panowania TM-Semic była chaotyczna. Głownie przez rozległe wątki i mnogość w nich luk fabularnych. To z kolei wynikało z upadającej juz firmy wtedy powoli firmy TM-Semic. Mimo tego, dobrze wspominam samą sagę. Rysunki Byscemy czy Bagleya dodawały temu pikanterii i człowiek z chęcią sięgał po więcej. Jednakże było to za długie. Cała saga nie była zbyt ciepło przyjeta; czytelnicy w PL i zza oceanu byli nią zmęczeni (tym bardziej, że za granicą dostali wsio wraz z tie-inami. Wobec tego nie wiem, po co znów, po to sięgnieto. W PL wersji Jackal zginął po upadku z budynku. Nie wiem, więc skąd wziął się znów Warren. Pewnie tamten był klonem :P Spidek klonów to odgrzewany kotlet, wciągający do połowy. Bo tie-iny z Silk czy Prowlerem to była dla mnie męka. Moim zdaniem mogło byc lepiej. Mógł być znów tylko sam Jackal, ponownie Kaine w swoim starym kostiumie i Ben Reilly po stronie Spider-Mana. Może tym razem by sie to udało... Sklep Gildia jedyny i oryginalny.

Autor: Rafał Karaś Data: 19.12.2019
Wydawnictwa! Uczcie się!

Event Spisek klonów wydaje się "ogrzewaniem kotleta" - bo w końcu ile razy pajączek zadawał się z klonami? A tu okazuje się, że jednak historia potrafi zaskoczyć. Czyli jak na pajączka fabuła jest dość ciekawa, i przyjemnie się czyta. Rysunki w realistycznym stylu bardzo mi się podobały. Teraz czas na wydanie: CZYLI SIĘ DA! Dać grube wydanie za rozsądną cenę! Ten tom jest dużo bardziej opłacalny niż "zwykłe" tomy. Tylko takie wydawnictwa mają sens. Szkoda że polski egmont nie potrafi pojąć własnej inicjatywy, i nie próbuje wydawać "podwójnych" tomów Marvel Now 2.0 za taką cenę stale. Podsumując, pozycja obowiązkowa dla fanów pajączka, w świetnym wydaniu.

Autor: BadOmen Data: 25.03.2021

DOSTAWA

DARMOWA dostawa powyżej 299 zł!

Realizacja dostaw poprzez:

 • ups
 • paczkomaty
 • ruch
 • poczta

OPINIE

Nasza strona używa plików cookies, w celu ułatwienia Ci zakupów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności

© 2006-2024 Gildia Internet Services Sp. z o.o. and 2017-2024 Prószyński Media Sp z o.o. PgSearcher